Čo muži považujú za sexi?

Sexi pár, dvaja, erotika, kráska, krásavec,  sex

Tajomstvo príťažlivých žien je stále rozoberané a pre niektoré z nás stále neobjavené. V čom teda v skutočnosti spočíva.

Čo muži naozaj považujú za sexi? Väčšina z nás si odpovie jednoznačne vzhľad. Áno, skutočne je to tak. Nebudeme si hovoriť rozprávky. Muži dokážu skladať ódy na zmyselné pery, lesklé vlasy, krásne členky, dokonalé nohy, opísať rozkošné tvary pozadia, výrazné boky, či úzky pás. A samozrejme prsia, nad ktorými silnejšie pohlavie vie premýšľať tri hodiny denne. No všetky fyzické dispozície zvládnu tromfnúť dve nasledujúce veci.

Chcete mať dlhé štíhle nohy? Tu sú 4 super módne triky!

Čo žena vyžaruje a aká je

A nie je to len fráza, ktorá znie pekne, ale fakt. A nemyslí sa tým láskavosť, či dobrosrdečnosť, ale skrytá iskra. Podstata kúzla podľa mužov spočíva v kombinácii nedostupnosti, zdravého sebavedomia a príťažlivosti. Čo to v preklade pre nás ženy znamená? Nič muža neláka ako zábavná flirtujúca žena, ktorá sa na nič nehrá, vie sa tváriť, že ho nepotrebuje, že nie je ľahká korisť a že si skvelý večer, týždeň, život vie bez problémov zariadiť i bez neho.

7 hmatov, ktoré ho pri sexe privedú do šialenstva!

Naopak asexuálne pôsobí žena, ktorá sama seba naservíruje mužovi na striebornom podnose a nedajbože opakovane. Za takýchto podmienok stráca pôvab i inak fyzicky príťažlivá žena.

Sexi pohľad

Nenadarmo sa hovorí, že oči sú oknami do duše. A nielen to. Ten správny pohľad dokáže viac ako najlepšia podprsenka sveta, pretože v mužoch vyvoláva vibrácie, ktoré prekonajú i záchvevy počas sledovania napínavého športového zápasu. Zvodný pohľad vyjadrujúci túžbu a všetky hriešne myšlienky, prepichujúci muža skrz naskrz je tým najspoľahlivejším lákadlom, ktorý potlačí všetky fyzické proporcie. A darmo si niektorí muži myslia, že sú to oni, kto sa rozhoduje o tom, koho zbalia. Ako povedal jeden populárny český herec: „Muži lovia ženy, ktoré si ich vybrali.“

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk