Čo poloha počas spánku prezradí o vašej osobnosti?

Polohy počas spánku
www.brightside.me

Zistili sme jednoduchý test, ktorý môže odhaliť veľa o tom, kto ste. Je to naozaj jednoduché.

Pozrite si polohu, akú si myslíte, že používate najčastejšie počas spánku a vyberte si jednu z nich.

1. Ak spíte naboku a máte mierne pokrčené kolená smerom von, potom ste pokojný a spoľahlivý človek. Nie je ľahké vás uraziť a nemáte strach z budúcnosti. Prekážky zdolávate s úsmevom a máločo vás rozhádže.

2. Ak spíte najčastejšie v takzvanej v polohe plodu, potom máte často pocit, že sa musíte chrániť a uzavrieť do seba. Možno sa pod náporom problémov cítite stiesnene a nedôverujete ľuďom. Spoliehate sa iba na seba. Skúste sa uvoľniť a nezameriavať sa iba na negatíva v živote. Perfektný spôsob relaxácie je napríklad maľovanie obrazov, hodiny tanca alebo písanie denníka.

3. Poloha na bruchu s vystretými rukami a nohami  o vás prezrádza, že ste vodca. Bývate impulzívna osobnosť a vo všetkom túžite prevziať iniciatívu ako v osobnom, tak i v profesionálnom živote. Všetko si potrebujete väčšinou naplánovať dopredu a nemáte radi prekvapenia. Vaša schopnosť vytrvať a zmysel pre zodpovednosť vám pomôžu dosiahnuť veľkého úspechu.

4. Spíte najčastejšie na chrbte? Potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou pozitívny človek, ktorý miluje život, dobrú spoločnosť a je zvyknutý byť v centre pozornosti. Pracujete tvrdošijne a vytrvalo, myslíte racionálnym spôsobom a hovoríte radšej vždy pravdu. Ľudia, ktorí spia v tejto polohe, bývajú často veľmi silné osobnosti.

5. Polohu počas spánku, ktorá pripomína vojaka v pozore, t.j. ležíte na chrbte s rukami pozdĺž tela, mávajú cieľavedomí ľudia, ktorí vedia, čo chcú v živote a idú odhodlane za splnením svojho sna. Bývate tiež prísny, pedantný a náročný človek nielen na druhých, ale predovšetkým na seba. 

6. Ak spávate ako volavka, s jednou nohou zdvihnutou, potom s veľkou pravdepodobnosťou milujete dobrodružstvo a slobodu. Vaša povaha je nepredvídateľná, často meníte nálady a vaše okolie býva preto zmätené. Ťažko sa rozhodujete a v práci i súkromí sa vyhýbate konfliktom.

www.brightside.me

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk