Čo prezradí farba vlasov o žene?

Vlasy, kráska, žena, ryšavka,

Farbu na vlasy si žena volí nie len preto, že sa jej páči, ale podvedome naozaj súvisí s určitými charakterovými črtami. Niekedy viac, inokedy menej, no všeobecne sú príznačné niektoré vlastnosti.

Ženy. Tak záhadné a zároveň jasne čitateľné. Každá je niečím iná, výnimočná, ale v zásade máme aj čosi spoločné. Povedali by ste však, že farba vlasov má súvis s povahou? Psychológovia áno.

Farby na vlasy si môžete pozrieť aj v týchto e-shopoch:

Blondíny

Krásne dlhé slnkom žiariace vlasy sú považované za najatraktívnejšie u mužov. Evokujú na jednej strane nevinnosť, na druhej vzbudzuje silný sexappeal.

Blondínky sú si vedomé, že ich vlasy sú silnou zbraňou a často si farbu vlasov volia s cieľom upútať mužské pohlavie. Sú veľmi ženské a koketné. Ženy považujú blond farbu za silnú loveckú zbraň a jasné víťazstvo.

Dokážu byť aj prelietavé, no v ich duši sa skrýva citlivosť a túžba po romantike.

Kráska, blondínka, žena, sexi žena, beauty, vlasy, výstrih,

Brunetky

Sú najprirodzenejšie pôsobiace vlasy. Či už sú vaše prirodzené, alebo si ich farbíte, tiež sa určité vlastnosti týkajú aj tejto skupinky žien.

Hnedé vlasy sa v mužských očiach považujú za najmenej zaujímavé. Brunetky totiž nemajú za primárny cieľ zaujať svoje okolie. Sú skôr vnútorne založené, s hodnotami orientovanými na rodinu a usadenie sa.

Považujú sa za veľmi rozumné, rozvážne a milujú svoje pohodlie. Intelekt a charakter sú poprednými vlastnosťami.

Pokiaľ muž hľadá istotu a pohodu, pri tejto žene bude zaručene šťastný.

Vypadávanie vlasov? Zmeňte svoj jedálniček

Vlasy, účes, vlny, beauty
Tip na trendy účes: Získajte objem, ktorý oslní i na pláži Thinkstock

Ryšavky

Hrdzovlásky evokujú v mužoch sex a dravosť. Je to asi preto, že sú naozaj temperamentné a radi to nechajú znať. Ich ohnivá povaha a živelnosť je silným magnetom pre opačné pohlavie.

Sú dobrodružné a človek pri nich nepozná nudu. Nechýba im odvaha a preto mužom veľmi imponuje ich povaha.

Výborná milenka láka nejeden mužský pohľad.

Účesy podľa znamení zverokruhu

Vlasy, žena, kráska, ryšavka, žena
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-red-haired-woman-with-voluminous-shiny-and/821272096/popup?sq=hair/f=CPIHVX/p=5/s=DynamicRank

Čiernovlásky

Čierna evokuje záhadnosť a zmyselnosť. Ženy s čiernymi vlasmi sú ťažšie čitateľné, niekedy sú tichšie, inokedy zas veselými spoločníkmi.

Čierna farba v mnohých vyvoláva skôr pocit temna a smútku avšak v praktickom živote ju vnímame ako univerzálnosť a „všemožnosť.“

Táto žena je do voza aj do koča, stačí ak nájde správneho partnera.

Čiernovlásky majú silnú dušu a bývajú vernými partnerkami. Často ich muži vystriedajú za akčnejší typ ženy, no väčšinou oľutujú.

Vlasy, kráska, žena, beauty, kráska
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-beautiful-brunette-girl-in-move-with-a/660032514/popup?sq=hair/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk