Čo robia muži len kvôli ženám?

Láska
thinkstockphotos

Je množstvo vecí, ktoré sú mužom proti srsti, no napriek tomu ich robia. Dôvod? Za všetkým hľadaj ženu!

1. Muž by nikdy nepozeral romantickú komédiu

Neznášajú sladké romantické scény, nad ktorými sa ženy rozplývajú a následne žiadajú, aby sa aj on sám správal rovnako ako „pán dokonalý“ z filmu. Keby to nechceli ženy, muži by nikdy nepozerali sladké filmy. Ak vás teda muž zoberie do kina na film podobného žánru, vedzte, že to robí len kvôli vám a stojí ho to veľa sebazaprenia!

2. Muži by sa nikdy neospravedlňovali

Muži sa neznášajú vracať do minulosti a vysvetľovať, ako mysleli to, čo povedali. Nepotrebujú počuť slovo „Prepáč”. Sú schopní v jednu noc sa s niekým pobiť a na druhý deň ísť s tým istým človekom na pivo alebo na futbal. Nepotrebujú dlhé rozhovory plné emócií a vysvetľovania. A hlavne nikdy nevyťahujú niečo, čo sa stalo v minulosti.

3. Muž by nikdy nešiel na prechádzku, ak je v televízii práve futbal

Všetci muži milujú futbal. To je fakt, s ktorým sa jednoducho musíme zmieriť. Keby to bolo možné, sledovali by ho aj celý víkend bez toho, aby sa pohli z postele. Ak sa teda muž rozhodne ísť s vami na prechádzku práve vtedy, keď je v televízii futbalový zápas, môžete si byť isté, že to je veľký dôkaz lásky z jeho strany.

4. Muži nevedia aranžovať nábytok

Ak by mala obývacia izba vyzerať podľa predstáv vášho partnera, pravdepodobne by ste tam mali obrovskú televíziu, veľký gauč, chladničku a biliardový stôl. Všetko vedľa seba, aby nemusel ďaleko chodiť. Estetické cítenie má len malé percento z nich a to či sa koberec hodí k záclonám, ho vôbec netrápi. Ak ho teda vytiahnete na nákup nábytku či dekorácií, nečakajte, že sa začne rozplývať nad novou kolekciou váz. Kúpi a zmontuje čo treba, no inak to vníma ako nutné zlo, ktoré robí len pre spokojnosť svojej polovičky.

5. Muž by si nikdy nekúpil „kabelkového” psa

Ak zbadáte chlapa, ktorý venčí malého chlpatého psíka oblečeného vo svetríku, je viac ako pravdepodobné, že ho kúpila žena. Normálny muž by si nikdy nekúpil takúto „napodobeninu“ psa s dievčenským menom. Muži preferujú psov ako pitbul, buldog alebo nemeckého ovčiaka. Ak vám teda schváli kúpu takéhoto maznáčika, robí to opäť len kvôli vám.

6. Muž netelefonuje dlhšie ako 5 minút

Nekonečné rozhovory o tom, čo sa stalo včera, to prislúcha ženám. Muž nehovorí do telefónu svoje pocity. Snaží sa vybaviť to najdôležitejšie a rozhovor hneď ukončiť. Pokiaľ teda od partnera očakávate, že bude s vami telefonovať celé hodiny, keď spolu nemôžete byť, rýchlo si to vyhoďte z hlavy.

7. Muž by z baru nikdy neodišiel pred polnocou

Keby nebolo žien, chlapi by chodili domov z barov až ráno. Pravá zábava predsa začína až po polnoci, keď je bar preplnený ľuďmi a jeho myseľ je už podporená alkoholom. Preto, ak muž odchádza domov už pred polnocou, s najväčšou pravdepodobnosťou ho čaká priateľka. Možno keby nebolo žien, trávili by v baroch každý deň a ako by sa správali, si necháme radšej len v našich predstavách.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk