Čo sa bude nosiť tohtoročnú jeseň? Trendy z prehliadkových mól jeseň/zima 2016

Glass bottles with cosmetic
Thinkstock

BRATISLAVA 29. septembra 2016 (DJ/PR)

Do akých vôní ísť túto jeseň?

Ako každú jeseň, prejdite od ľahších, sviežich a ovocných vôní k tým ťažším, drevitým a korenistým. Tohtoročnú jeseň vám nesmú chýbať vône, ktoré obsahujú drevo oud. To túto sezónu doslova ovládne. Spolu s unisex parfémami. Mimo to budú IN korenisté alebo orientálne vône a ingrediencie ako fialové kvety (trebárs fialky a frézie) alebo lesné ovocie.

Vyskúšajte napríklad unisex parfémovanú vodu Gucci Intense Oud, či dámsku vôňu Escada Magnetism.

Koniec uniformity, nastupuje originalita a jedinečnosť!

Časy, kedy prehliadkové móla ovládol jeden jediný trendy účes, sú dávno preč. Módny diktát vystriedal dôraz na osobitosť a prirodzenosť. V tohtoročných kolekciách na jeseň/zimu 2016 sme mohli vidieť poriadne kučery, jemné vlny, uhladené i rozstrapatené vlasy, dlhé, všetkých farieb. Takže rada znie jasne – meňte účes podľa nálady.

Čo odporúčame nosiť? Účesy, ktoré sa na prehliadkach slávnych návrhárov najčastejšie opakovali. Sú to vlny všetkých veľkostí a tvarov, drdoly – precízne i nedbalé, klasické skladané vlny, uhladené copy, najrôznejšie stužky a mašle a inšpirácie 80. rokmi. Tak sa nebojte, tohtoročnú jeseň, trošku odviazať a experimentujte!

Posuňte hranice klasického líčenia veľmi ďaleko

V nových kolekciách na jeseň/zimu 2016 sa objavilo množstvo zaujímavých noviniek a trendov, ktorými môžete ozvláštniť svoj look a upútať okolie. Zabudnite na klasické linky. Popusťte uzdu fantázii a silno orámujte celé oko, pretiahnite linku veľmi do strany a do kútikov alebo linkujte pokojne i pod okom. Vracajú sa trblietky rôznych farieb (kľudne i okolo obočia či na tvári), metalické líčenie a farebné riasy alebo výrazné riasy a la Twiggy. Skvelým módnym hitom je biela farba v kútiku oka, ktorá prejasní váš pohľad a oči výrazne zväčší.

Pery dávajú vzhľad celej tvári, tak sa s nimi tento rok vyhrajte. IN bude veľmi tmavá až skoro čierna farba, ale zostáva i klasická červená a nude. Vracajú sa lesky, ale tie bezfarebné, ktoré naneste v hrubej vrstve na výrazný rúž – pery tak vyzerajú plnšie a sexy. Odporúčame zladiť farbu pier s farbou nechtov, je to síce detail, ale urobíte s ním veľa parády. Nebojte sa ukázať, že na to máte a vystúpte svojim líčením z davu.

Parfémy a všetko, čo potrebujete pre svoj trendy jesenný look, nájdete na notino.sk (bývalé parfums.sk).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk