Dakota Johnson si nechala bič a bielizeň z 50 odtieňov sivej

Dakota Johnson a Jamie Dornan na premiére 50 odtieňov sivej v Londýne
Dakota Johnson a Jamie Dornan na premiére 50 odtieňov sivej v Londýne SITA/AP

Herečka si podprsenky a nohavičky, ktoré mala na sebe počas nakrúcania erotických scén, z pľacu odniesla z nasledujúcich dôvodov.

Americká herečka Dakota Johnson si nechala spodnú bielizeň, v ktorej sa objavila vo filme Päťdesiat odtieňov sivej (2015). Dvadsaťpäťročná rodáčka z Austinu v Texase to uviedla v online rozhovore na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, kde odpovedala na otázky čitateľov a čitateliek britského magazínu Glamour. „Ukradla som kopu spodnej bielizne, pretože bola pohodlná,“ priznala dcéra herečky Melanie Griffith a herca Dona Johnsona. „Mám dom aj bič, je v garáži a sadá naň prach,“ dodala Johnson, ktorá sa v snímke nakrútenej na motívy knihy E. L. James predstavila v role nevinnej študentky Anastázie Steelovej.

Podľa Dakoty Johnson je príbeh Fifty Shades of Grey úžasný

Príbeh bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej sa sústredí na vzťah spomínanej Anastázie a multimilionára Christiana Greya, ktorého si zahral Jamie Dornan. Autorka E. L. James pôvodne písala príbeh ako anonymná fanúšička upírskej ságy Twilight a postupne ho zverejňovala na fanúšikovských stránkach pod názvom Master Of Universe. Hlavné postavy sa volali rovnako ako tie z Twilightu – Edward Cullen a Bella Swan. James svoje dielo neskôr prepracovala, rozšírila, premenovala a rozdelila na tri časti.

Dakota Johnson sa neobáva pikantných scén

Román obsahuje explicitné erotické scény s BDSM praktikami, s ktorými Anastázia súhlasí, aby mohla byť Christianovou partnerkou. Knihy vyvolali búrlivú diskusiu plnú protichodných názorov, no medzi ženami sú mimoriadne populárne. Z trilógie sa na celom svete predalo už vyše 100 miliónov kópií. Všetky tri časti vyšli aj v slovenskom preklade. Vo filmovom spracovaní režisérky Sam Taylor-Johnson si zahrali aj Jennifer Ehle, Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Max Martini či Rita Ora.

Dakota Mayi Johnson sa predstavila napríklad v snímkach Sociálna sieť (2010), Kráska a zviera (2011), 21 Jump Street (2012) či Zásnuby na dobu neurčitú (2012). Okrem toho je známa aj zo seriálu Ben a Kate (2012 – 2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.glamourmagazine.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk