Ďalšia obeť hekera: Na internete sú nahé fotky tohto herca!

Matt Smith
Matt Smith SITA/AP

Osemnásť obrázkov zachytáva britského herca a jeho bývalú priateľku Daisy Lowe, ako pózujú pred zrkadlom v kúpeľni istého hotela.

Fotografie nahého britského herca Matta Smitha a jeho niekdajšej priateľky, modelky Daisy Lowe sú ďalšími zo série súkromných obrázkov celebrít, ktoré sa objavili na internete. Tridsaťjedenročný bývalý predstaviteľ Doktora z kultového seriálu Pán času (2005) a 25-ročná modelka sa tak zaradili k hviezdam ako Jennifer Lawrence, Kirsten Dunst, Avril Lavigne, Kaley Cuoco alebo syn wrestlera Hulka Hogana Nick.

Informovala o tom BBC, podľa ktorej na nemenovanej webstránke zverejnili 18 fotografií pod názvom Daisy Lowe Leaked Nude. Tie zachytávajú dvojicu, ako nahí pózujú pred zrkadlom v kúpeľni neznámeho hotela. Smith, ktorý v spomínanom Pánovi času účinkoval v rokoch 2010 až 2013, a rodáčka z Primrose Hill tvorili pár sedem rokov. Vzťah ukončili vlani, čo podľa BBC znamená, že zábery vznikli už dávnejšie.

Obete neznámeho hekera

Fotografie nahých celebrít sa začali na internete objavovať koncom augusta. Na portáloch Reddit a 4Chan ich zverejnil neznámy heker, ktorý ich pravdepodobne získal prostredníctvom služieb, ako je napríklad iCloud spoločnosti Apple. K šíreniu obrázkov sa nedávno vyjadrila aj spomínaná herečka Jennifer Lawrence. „Nie je to škandál, je to sexuálny zločin,“ uviedla v rozhovore pre magazín Vanity Fair.

Znechutená Jennifer Lawrence: Je to sexuálny zločin!

Matt Smith sa herectvu venuje od roku 2003. Kariéru začínal v londýnskych divadlách. Vo filme debutoval v roku 2006, keď si zahral v dráme The Ruby in the Smoke. Účinkoval tiež v snímkach ako Lono (2010), Christopher and His Kind (2011) alebo Bert & Dickie (2012). Za stvárnenie jedenásteho Doktora v spomínanom seriáli Pán času, získal niekoľko ocenení či nomináciu na cenu BAFTA. Daisy Rebecca Lowe je dcérou pesničkárky a dizajnérky Pearl Lowe a hudobníka Gavina Rossdalea z formácie Bush. Fotila napríklad pre magazíny Vogue Italia, Harper’s Bazaar, Elle, GQ, Marie Claire, Grazia alebo In Style.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk