Dcéra režiséra Smitha sa stala obeťou šikany, jej otec im zanechal perfektný odkaz. Určite stojí za prečítanie!

Harley Quinn Smith a Kevin Smith
Harley Quinn Smith a Kevin Smith

Prečítajte si, čo im napísal na Facebook. Stojí to za to.

Americký filmár, herec, komik a spisovateľ Kevin Smith sa zastal dcéry, ktorá utŕžila nelichotivý komentár na jej profile na Instagrame. Sedemnásťročná Harley Quinn sa stala obeťou šikanovania na internete po tom, ako zverejnila svoju fotografiu na sociálnej sieti.

„Fanúšik“ ju vulgárne označil za škaredú, bez talentu a zaželal jej smrť. Režisér na situáciu reagoval na sociálnej sieti Facebook. „Mal by som sa rozčúliť, ale moja dcéra sa na tom pobavila… Mám jednu radu pre všetkých, ktorí sú ako tento blbec: keď ma tak veľmi neznášate (alebo moju dcéru), radšej využite svoj čas na plnenie si svojich snov, namiesto urážania iných za to, že tak robia. Najlepšou odplatou je mať super život, takže ak sa chcete pomstiť sedemnásťročnému dievčaťu za zločin radosti zo života, najlepší spôsob, ako to spraviť, je uspieť vo svojom vlastnom živote,“ napísal na sociálnu sieť Smith, podľa ktorého sú hejteri na internete „tvorivo a citovo vyprahnutí“.

Máte pocit, že máte čo povedať svetu, ale nikto si vás nevšíma? Nesťažujte sa a neobviňujte svet, ale niečo urobte. Vytvorte niečo, čo nikto iný pred vami nevytvoril, a kde máte šancu, že si vás niekto všimne. Navážanie sa do tínedžeriek na internete je tá najtrápnejšia forma sebauspokojovania, ktorá existuje, lebo nevyžaduje žiadne znalosti či talent. Túžite po pozornosti? Nezúrte, spravte niečo originálne a zábavné. Pretože ak nie ste pre nikoho na tomto svete užitoční, tak ste nepotrební. Buďte užitoční. Robte veci, čo spravia ľudí šťastnými!,“ dodal 46-ročný rodák z New Jersey.

Kevin Smith sa zviditeľnil nízkorozpočtovou čiernobielou komédiou Podvodníci z New Jersey, známou aj ako Clerks (1994), po ktorej nasledovali komédie Mallrats (1995), Hľadám Amy (1997), Dogma (1999), Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder (2001), Otcom na plný úväzok (2004) a iné.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk