DECEMBER - mesačný horoskop pre všetky znamenia

Horoskop, znamenia zverokruhu
Thinkstock

Čo nás čaká v tento vianočný čas? Tu sú pre vás odporúčania.

Milí moji,

ako som už písala aj na blogu, rok 2016 bol pre veľa z nás ako na húsenkovej dráhe. Neviem už, kde som čítala, lebo denne ku mne príde veľmi veľa informácií a zapisovať všetko, nie je fyzicky možné, ale dočítala som sa, že my, čo sme si vybrali existenciu v tejto dobe, môžeme za tento život spracovať toľko karmy, koľko by sme inak spracovávali za 10 životov. A to je dôvod, prečo sa toľko toho deje. Sú to pre nás výzvy, skúšky. Tie nás chcú naviesť na cestu, ktorá je v súlade s poslaním našej duše. Energie, ktoré pociťujeme, sú veľmi silné, mení sa jednoducho všetko – celé doterajšie fungovanie planéty. Sme účastní veľkých vecí, preto nezabudnime ďakovať za všetko, čo máme. Nezabúdajte nielen v dňoch vianočných na tých, ktorí nemajú teplý domov a plný stôl dobrôt. Nezabúdajte na zvieratká, ktoré nevedia povedať, že sú hladné a smädné. Rozdávajte objatie a úsmev počas všetkých dní v roku.

Od 19. decembra 2016 do 09. januára 2017 tu máme retrográdny Merkúr, tak sa snažte vyhýbať stresovým situáciám, pokiaľ je možné, nerobte žiadne zásadné rozhodnutia.

Všeobecné odporúčanie na december

 • je pri nás archanjel Michael, ktorý nám dodáva odvahu a pomáha zbaviť sa akéhokoľvek strachu. Je tu, aby vypočul vaše prosby a modlitby, je tu, aby ste mohli zostať sebou samými. Rozprávajte sa s ním kedykoľvek…..a dobre počúvajte. To je posolstvo pre vás pre tento mesiac. Karty NačúvanieSústredenie hovoria o tom, aby ste sa ponorili do svojho vnútra, v tichu a pokoji popremýšľali, aký bol tento rok pre vás – čím bol výnimočný, čo vám postavil do cesty a či ste to zvládli. Je čas urobiť si v sebe malú inventúru, pretože rok 2016 je z numerologického hľadiska deviatka – čo znamená, že je dobré ukončiť všetko, čo do nášho života nepatrí, čo tu už nemá svoje miesto.

Baran

 • určite ste si všimli, že počas roka sa zmenili niektoré vaše doterajšie vzťahy. Nemeníte sa len vo vnútri, ale mení sa veru aj svet okolo vás. A patria sem určite aj vzťahy. Pre vás je tu výzva na tento mesiac – všetky vzťahy, ktoré pre vás nie sú vyrovnané, mali by odísť z vášho života. Naopak – skutočné, plnohodnotné  vzťahy sa snažte podporovať a hýčkať. Dôverujte sebe samému, nedajte sa stiahnuť krásnymi rečami alebo rôznymi citovými vydieraniami. Tak potom na vás čakajú vyslovene zázraky.

Býk

 • je pre vás dôležité udržať si rovnováhu, harmóniu pre tento čas. Možno niečo riešite, čakáte na výsledok, chcete sa rozhodnúť pre niečo zásadné a neviete, či je správny čas…….jednoducho na všetko, čo vám teraz behá hlavou – máte odpoveď ÁNO! Príde výsledok, splní sa, čo chcete, aby sa splnilo, ak vám intuícia radí, poslúchnite ju. Je to pre vás akoby obdobie plnenia želaní. Určite sa nevzdávajte alebo nerezignujte. „Zázraky“ čakajú aj na vás.

Blíženci

 • máte pocit, že všetko na vás padá? Nuž, prijmite do svojho života konečne svoju vnútornú silu, svoju moc. Tak sa veci vo vašom živote začnú meniť. Pohybujete sa dokola vo veľmi nízkych energiách, preto aj situácie, ktoré sa vám dejú, sú také isté. Karty odporúčajú začať sa obklopovať pozitívnymi ľuďmi, pozitívnou energiou, čas vianočný je na to ako stvorený. V tom čase je okolo nás veľa krásnych svetelných bytostí, veľa krásnych lahodných energií. Vyhýbajte sa preto negativite. A je tu karta, ktorá hovorí o tom, že ak máte nejaký nevyjasnený problém so svojim otcom, je čas na jeho vyriešenie, pretože aj to je zdrojom odčerpávania vašej drahocennej energie.

Rak

 • niekedy je vaše sebavedomie veľmi nízke. A to vo vás hromadí potom emócie, ktoré nie sú dvakrát dobré. Je vám odporúčané „hrať sa“. Neberte veci príliš vážne a nedajte sa stiahnuť tam, kde vás iní chcú mať. Ak neviete, ako na to, vyhľadajte niekoho, kto vám pomôže tieto veci zvládnuť. Kto vám poskytne iný pohľad a dodá vám potrebnú silu na to, aby ste si viac verili. Pre tento mesiac pre vás dôležité karty – sebaláska, sebaúcta. Stojíte dlho na jednom mieste a život sa vám môže zdať už jednotvárny, nič neprinášajúci. Chýba iskra! A preto výzva, aby ste sa hrali. Pri detských hrách – pamätáte sa na to? – je stále čo vymýšľať, stále je tu priestor prísť na niečo nové……

Lev

 • akej situácie alebo čoho sa urputne držíte a nechcete pustiť? Je to nejaký mentálny vzorec? Presvedčenie? Strach? Bojíte sa vyskúšať niečo nové? Karta Osloboďte sa! vás vyzýva opustiť všetko, čo vám bráni ísť „po prúde“ – čiže tak, ako cíti vaša duša, pretože ste ubezpečovaní, že vám je pomáhané na všetkých úrovniach, preto dovoľte Nebesiam, nech majú cestu voľnú. Dokonca je tu karta Božská Mágia, čo značí, že všetko okolo vás je obklopené veľmi silnou energiou – pomáhajúcou. Znamená to tiež, že sa pred vami otvorili dvere, za ktorými sa zhmotňuje všetko bleskovou rýchlosťou. Zvažujte preto starostlivo, aké myšlienky sa vám preháňajú hlavou.

Panna

 • ak sa chystáte urobiť nejakú zásadnú zmenu, vyčkajte. Nie preto, aby ste oddialili rozhodnutie, ale nie je nutné, aby ste sa o to nejako zásadne snažili. Výsledok sa dostaví sám – bez vášho pričinenia. Viete, že vašim poslaním je pomáhať iným, tak na to nezabúdajte. Máte liečiteľské schopnosti a to na rôznych úrovniach. Niekedy stačí niekoho si vypočuť, inému zasa dať dobrú radu, možno niekomu stačí iba pohladenie, či vás úsmev.

Váhy

 • pre vás, Váhy, je december veľmi vhodný na uskutočnenie zmeny vo svojom živote. Čohokoľvek sa totiž dotknete, ako keby ste sa dotkli kúzelnou paličkou – zmení sa na zlato. Dôležité je pre vás zostať v pozitívnych energiách a nasledovať vnútorné vedenie.

Škorpión

 • to najhoršie máte už za sebou. Čakajú vás nové, pozitívne skúsenosti, preto nestrácajte vieru, odhodlanie – budete odmenení. Nezabúdajte však na poďakovanie za všetko, čo vám do života prišlo a prichádza. Lietajte v oblakoch, ale nohy majte pevne na zemi. Vaše nálady zvyknú bývať premenlivé, preto popracujte na rovnováhe. Dôležitá je pre vás harmónia na všetkých úrovniach.

Strelec

 • rok 2016 vám dal riadne zabrať, preto december by sa mal niesť v znamení oddychu. Využite ho podľa vášho uváženia – stretnutia s rodinou, s priateľmi – jednoducho „vyblbnite sa“. Je pre vás dôležité tento mesiac nastoliť vo svojom vnútri rovnováhu. Všímajte si aj náhodné udalosti, ktoré môžu byť odpoveďou na vaše otázky, prosby, či modlitby. Karty upozorňujú na to, aby ste si dávali pozor na svoje myšlienky, pretože ste aj vy v období rýchleho zhmotňovania, tak to využite vo svoj prospech a nie naopak.

Kozorožec

 • situácie, ktoré ste zažívali tento rok, vám dali riadne zabrať. Je čas, kedy sa začínajú uzdravovať. Tešte sa preto a negativitu nechajte za dverami. Karty upozorňujú na viac spánku, kedy nielenže telu dodáte potrebnú energiu, ale cez sny k vám môžu prísť informácie pre vás tak veľmi potrebné. Ak prijmete toto posolstvo, prichádza k vám následne hojnosť na všetkých úrovniach.

Vodnár

 • nájdite si čas na kľud a odpočinok. Osloboďte sa od všetkého, čo vás trápi. Je čas vyskúšať aj nové veci, ktoré vás privedú k novým skúsenostiam a poznaniu. Preto vnímajte všetko, čo sa okolo vás deje akoby „spoza opony“. Vedzte, že vám je pomáhané, aj keď nateraz ešte výsledok nevidíte. Tento mesiac je vám odporúčané iba pozorovať a v tichu premýšľať.

Ryby

 • ani netušíte, akú silu má vaša viera! Preto zostaňte pozitívni a počúvajte váš vnútorný hlas. Je tu pre vás čas – zázračný čas – čohokoľvek sa „dotknete“, je úspešné. Dávajte si pozor na myšlienky, ktoré sa vám veľmi rýchlo zhmotňujú. Váš život totiž smeruje k prílivu prosperity a novým príležitostiam.

Milí priatelia, čas Vianoc je tu. Neponáhľajte sa, spomaľte. Vnímajte ticho a užite si čas, ktorý tečie mimo nás a predsa je o nás. Nehovorte veľa – ľudia aj tak zabudnú na to, čo ste hovorili. Nenaháňajte sa porobiť všetko, ľudia aj tak zabudnú na to, čo ste porobili. Znova a stále buďte „iba“ obyčajnými ľuďmi – lebo nik nezabudne, ako bolo a je vo vašej prítomnosti. Želám Vám a prostredníctvom Vás aj Vašim blízkym, milostiplné a požehnané Vianoce. S úctou a láskou Inka

Horoskop zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk