Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
duch
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
duch www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
21. júla 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Dejú sa vo vašom dome záhadné veci, až vám naskakuje husia koža? 5 znakov prezradí, či v ňom straší

Drobné tajomné udalosti vo vašom dome môžu naznačovať, že v ňom okrem vás prebývajú aj iné duše. Niekedy nás môže prepadnúť pocit, že v dome nie sme sami. Niektoré duše nás chcú nastrašiť, iné sa len pripomenúť a povzbudiť nás. Zdá sa vám, že niekedy počujete znepokojujúci zvuk? Alebo vám po chrbte prebehne náhly chlad? Duchovné médium prezradilo, čo nám tým chcú duše zosnulých povedať. Nezáleží na tom, či patríte do skupiny ľudí typu “ áno, videla som bliknúť svetlo, to musia byť návštevníci zo záhrobia“  alebo „áno, videla som bliknút svetlo, môj starý to musí opraviť „.  Aj keď také niečo váš rozum spochybňuje, určite ste sa už pristihli pri vnútornej otázke typu.“ Ale čo keď predsa“?

Duchovné médium Maureen Hancock povedala pre Cosmopolitan, že existuje niekoľko znakov, ktoré prezradia prítomnosť duchov. Hancock strávila 12 rokov tým, že pomáhala ľuďom spojiť sa s mŕtvymi.

Všimnete si nekonečné číslo

Podľa Hancock je to spôsob, ako sa vám chcú pripomenúť vaši blízki zosnulí. Chcú vás uistiť o svojej prítomnosti rôznymi spôsobmi, napríklad sa vždy pozriete na hodiny, keď je tam číslo ako 11:11. To znamená nekonečno a oni vám chcú povedať: „Som stále tu.“

Ucítite zvláštny závan

Napríklad cigaretový dym, hoci ste nikdy nefajčili. Alebo náhle ucítite vo vašej kuchyni vôňu jedla, ktoré varievala vaša babička. Môže to byť akákoľvek vôňa, ktorá sa vám spojí s milovaným zosnulým. Podľa Hancock je to spôsob, ako nám dávajú najavo, že nás nikdy úplne neopustili a chcú nás takto utešiť.

Problémy s elektrinou alebo vodou, ktoré nemožno vysvetliť

reklama:

Duchovia vašich milovaných blízkych by vás údajne nikdy nestrašili. Oni sa pripomínajú iba milými, nežnými spôsobmi, aké sme spomínali vyššie. Ale okrem duchov milovaných je tu aj iná kategória, a to tí, ktorí vás chcú vystrašiť. Preto občas začne tiecť z ničoho nič voda, alebo sa zabuchnú dvere, hoci nikde nebol prievan. Tieto duše majú nejaké spojenie s vaším domom a vy tam podľa nich nepatríte, preto vás chcú odtiaľ dostať. Sú to najmä staré domy, ktoré si zachovali energiu pôvodných majiteľov. Tí sa môžu niekedy zjaviť ako tieň, alebo máte pocit, že ste zahliadli neznámu tvár v okne. Výskyt takýchto udalostí sa vraj zvyšuje, keď noví majitelia začnú na starom dome niečo prerábať. Duchovia obľubujú svetlo, preto tie blikajúce žiarovky takmer v každom horore. Veľakrát si vyberú to isté svetlo. A hoci vymeníte žiarovku či zavoláte elektrikára, stále sa to opakuje.

Pravidelne sa prebúdzate v tzv. hodine čarodejníc

Ak sa často prebúdzate o 03:00 ráno, môže to byť kofeínom, ktorý si neviete odpustiť ani večer, alebo niečím mysterióznejším. Závoj medzi naším svetom a svetom duchov je najtenší medzi 3. a 5. hodinou ráno. Najčastejšie sa ale prebúdzame medzi 3:15 a 3:30. Keďže prechod medzi oboma svetmi je v tej dobe najjednoduchší, môžu nás duše zosnulých prebudiť. Šťuchnutím alebo vojdú nám do snov.

Nevysvetliteľné zmeny teploty

Ak vám náhle po chrbte prebehne chlad a zdá sa vám, akoby zrazu klesla teplota, môže to naznačovať prítomnosť duchov. Hancock tvrdí, že pri tom pociťujete husiu kožu a zdá sa vám, akoby za vami niekto stál. Toto platí aj keď máte zvláštny pocit, keď do izby vstúpite.

Čo sa s tým dá robiť?

reklama:

Ak sa takéto niečo deje vo vašom dome a nie je vám to príjemné, nemusíte ho hneď dávať do ponuky realitnej kancelárie. Hancock ponúka pár tipov, ako na nechcených návštevníkov zo sveta duší.

  1. Povedzte duši, aby odišla. Prejavte svoj rešpekt, ale trvajte na tom, že teraz tam bývate vy a vaša rodina. Naznačte, že si ceníte všetko, čo na dome predchádzajúci majiteľ urobil a budete ho renovovať citlivo s ohľadom na jeho prácu.
  2. Ak ste veriaci, môžete dom požehnať. Zaveste na stenu kríž a pokropte miestnosti svätenou vodou. Pomáhajú aj krištáľ či soľ.
  3. Negatívne energie vyženie aj šalvia. Môžete vetvičku zapáliť a doslova vyfajčiť zlé sily z každej miestnosti.
reklama:

Odporúčané

K téme

Máte súrodenca? 10 vecí, ktoré pochopíte iba vy Leto bez nevzhľadného akné na chrbte a zadku

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.