DEPECHE MODE VYDALI SINGEL „Where´s The Revolution“

Depeche mode album cover rgb 5x5.jpg

Ikonická, multiplatinová kapela Depeche Mode vydala v piatok 3. februára 2017 nový singel Where’s The Revolution. Skladba, ktorú kapela sľúbila fanúšikom už počas tlačovej konferencie na jeseň v Miláne, je prvou novou nahrávkou kapely za posledné štyri roky a prvou ukážkou z ich nadchádzajúceho štrnásteho štúdiového albumu Spirit, ktorý vyjde 17. marca 2017.

Dm wheres the revolution_5x5.jpg

Spirit je prvou nahrávkou, na ktorej Depeche Mode spolupracovali s producentom Jamesom Fordom zo Simian Mobile Disco (Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys), a stane sa tak nasledovníkom mega úspešného albumu Delta Machine z roku 2013, ktorý debutoval na 1. priečkach hitparád v dvanástich krajinách. Album už stihol nazbierať pozitívne ohlasy u kritiky, napr. Q Magazine označil Spirit za „najživšiu nahrávku kapely za posledné roky”.

Depeche Mode podporí vydanie albumu rozsiahlym svetovým turné, kde dajú novým i celoživotným fanúšikom ďalšiu šancu zažiť legendárne živé vystúpenie kapely. Prvú časť Global Spirit Tour uvidí viac ako 1,5 milióna fanúšikov na 34 koncertoch v 21 krajinách naprieč celou Európou. Kapela samozrejme nevynechá ani Slovensko, predstaví sa 20. mája na Futbalovom štadióne Pasienky v Bratislave. Po skončení európskej časti turné sa Depeche Mode v lete presunú do Severnej a Južnej Ameriky, kde bude turné pokračovať.

Depeche Mode – The Global Spirit Tour

BRATISLAVA – FUTBALOVÝ ŠTADIÓN PASIENKY

SOBOTA 20. MÁJ 2017

Vstupenky sú dostupné v sieti Eventim a na www.vivien.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk