Drobučký syn Kelly Clarkson. Pozrite si jeho fotky, ktoré zverejnila šťastná mamina

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson SITA/AP

Otcom chlapčeka je interpretkin manžel Brandon Blackstock.

Americká speváčka Kelly Clarkson zverejnila prvé fotografie syna Remingtona, ktorý sa narodil 12. apríla. Tridsaťštyriročná interpretka sa podelila o čiernobiele zábery prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Na jednej fotke drží chlapčeka v náručí jeho otec Brandon Blackstock, na druhej zas interpretka bábätko bozkáva na hlavičku. Dvojica sa zosobášila v roku 2013. O rok v júni sa im narodila dcéra River Rose. Blackstock má ešte 14-ročnú dcéru Savannah a osemročného syna Setha z predchádzajúceho manželstva.

Kelly Clarkson vydala zatiaľ sedem štúdiových albumov – Thankful (2003), Breakaway (2004), My December (2007), All I Ever Wanted (2009), Stronger (2011), Wrapped In Red (2013) a Piece by Piece (2015). Všetky nahrávky sa umiestnili v prvej trojke amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Syn kelly clarkson.png

Víťazka prvého ročníka speváckej súťaže American Idol má okrem toho na konte výberovku Greatest Hits: Chapter One (2012) či tri EP nahrávky. Je držiteľkou troch prestížnych hudobných cien Grammy. Medzi jej hity patria skladby ako Before Your Love, A Moment Like This, Since U Been Gone, My Life Would Suck Without You, Stronger (What Doesn’t Kill You) či Heartbeat Song.

Kelly clarkson.png

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk