Ed Sheeran prekvapil fanúšikov, zaspieval im na svadbe!

Ed Sheeran
Ed Sheeran SITA/AP

Dvadsaťštyriročný hudobník, ktorý sa nedávno rozišiel s priateľkou Athinou Andrelos, venoval prekvapenej dvojici skladbu Thinking Out Loud.

Anglický spevák Ed Sheeran prekvapil novomanželov v austrálskom Sydney, keď vystúpil na ich svadbe. Hudobníkov fanúšik Matt Debono prezradil rozhlasovej stanici KIIS 1065, že si chce vziať za manželku svoju vyvolenú Kyu, no nemajú dostatok financií.

Dvojica prišla o úspory pred troma rokmi, keď zomrela nevestina matka, pričom museli zaplatiť jej pohreb a preložiť svadbu. Moderátorská dvojica Kyle a Jackie O pozvala pár do štúdia a povedali, že im na sobáš venujú 60-tisíc dolárov. Po tom, ako sa Sheeran, ktorý je v Austrálii na turné, dozvedel, že zaľúbenci si pre svoj prvý tanec vybrali jeho skladbu, súhlasil, že sa o to postará on sám.

Krátko na to, ako si novomanželia povedali „áno“, prišli do sály spomínaní Kyle a Jackie O a pozvali na pódium 24-ročného hudobníka. Ten im v sprievode gitary zaspieval hit Thinking Out Loud a odfotil sa s nimi. „Práve som prekvapil túto milú dvojicu a zahral som im počas prvého tanca. K dispozícii pre svadby, narodeniny a bar micva. Pre bližšie informácie kontaktujte váš miestny supermarket,“ pripísal spevák k fotografii, ktorú zverejnil prostredníctvom služby Instagram.

Muzikant počas pobytu v Austrálii pre KIIS 1065 taktiež prezradil, že sa nedávno rozišiel s priateľkou Athinou Andrelos. „Nie som zadaný, bol som, mal som dosť dlho vzťah. Je to zaujímavé, je to po prvý raz, čo o tom hovorím,“ uviedol.

Edward Christopher „Ed“ Sheeran je rodákom z mesta Hebden Bridge, no v roku 2008 sa presťahoval do Londýna, kde chcel rozbehnúť hudobnú kariéru. V septembri 2011 vydal debutový album s názvom +, z ktorého pochádzajú single The A Team, You Need Me, I Don’t Need You, Lego House, Drunk, Small Bump a Give Me Love. Druhú štúdiovku x uviedol na trh vlani v júni a okrem spomínaného hitu Thinking Out Loud sa na nej nachádza napríklad aj pieseň Sing. S oboma nahrávkami dobyl UK Chart a s druhou aj americký albumový rebríček Billboard 200. Podarilo sa mu získať napríklad štyri BRIT Awards či jednu Ivor Novello Award.

Informácie pochádzajú z webstránok www.contactmusic.com, www.ryanseacrest.com, www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk