Elizu Dushku zo seriálu Tru Calling okradli muži v maskách

Eliza Dushku
Eliza Dushku facebook.com

Jeden zo zlodejov bol vraj prezlečený za Cézara.

Americkú herečku Elizu Dushku okradli v sobotu ráno v meste Providence dvaja muži v maskách. Tridsaťtriročná rodáčka z Watertownu v Massachusetts o tom informovala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Ako pre portál TMZ uviedol policajný hovorca, incident sa odohral približne o 3:45. Herečka v tom čase dorazila autom do miestneho hotela a začala vykladať svoje veci z auta, pričom značkovú kabelku, ktorú jej darovala moderátorka Sharon Osbourne, položila na obrubník. Práve túto tašku v nestráženej chvíli ukoristili neznámi zlodeji, z ktorých jeden bol prezlečený za Cézara.

Páchatelia následne utiekli do spomínaného hotela, kde nastúpili do výťahu. Polícia ani zamestnanci ubytovacieho zariadenia však nevedeli určiť, na ktorom poschodí vystúpili. „Som naozaj znepokojená… Bola to dlhá noc. Tí dvaja muži sú stále v mojom hoteli a nič sa s tým nedá robiť,“ posťažovala sa Dushku na Twitteri. Policajti však napokon páchateľov vypátrali pomocou záberov z bezpečnostných kamier. Po tom, ako ich zadržali, sa šťastná herečka poďakovala všetkým, ktorí jej pomohli pri ich hľadaní.

Eliza Patricia Dushku je známa napríklad ako Tru Davies zo seriálu Tru Calling (2003 – 2005). Okrem toho ju diváci a diváčky môžu poznať aj ako Faith, ktorú stvárňovala v televíznych projektoch Buffy, premožiteľka upírov (1997 – 2003) a Angel (1999 – 2004). Predstavila sa tiež vo filmoch ako Pravdivé lži (1994), Dievčatá, do toho! (2000), Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder (2001), Z nuly hrdinom (2002) alebo Pach krvi (2003).

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com a www.hollywoodreporter.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk