Erotická poviedka: Milovník kvetín

Sex, erotika, dvaja, milenci, pár, láska, orgazmus
Thinkstock

Milovala kvetiny. Všetky druhy, ich vôňu, tvary kvetov a aj tŕne ruží. Mala malé kvetinárstvo, ktoré ju dokázalo len tak tak uživiť. Rozdávala radosť iným nádhernými kyticami, ktoré robila tak, ako by boli pre ňu. Žiadna nebola rovnaká. Svoju kyticu ešte nikdy nedostala. Nenašiel sa ten pravý. A vlastne nik, kto by jej dajakú daroval. Až raz…

Dvere na kvetinárstve sa otvorili. Objavil sa v nich muž, ktorý stelesňoval ideál modela do všetkých ženských časopisov. Blonďaté vlnité vlasy, ofina padajúca do čela. Žiadny účes a lá lama, ktorý s obľubou mladí teraz nosia. Tenké biele tričko, ktoré priliehalo tak, že sa každý panel jeho brucha pod ním nádherne rysoval. Napadli ju hriešne myšlienky pri pohľade na jeho dokonalý zadok.

Dobrý deň,“ pozdravil. „Prosím si kyticu červených ruží. Aby ich bolo 13,“ dodal po chvíľke ticha. Pousmiala sa. „Trinásť? A komu že to bude?“ Táto veta jej prebehla mysľou. Vôbec si neuvedomila, že to povedala nahlas.

To bol ich prvý rozhovor, a veru nie posledný. Bol fantastický milenec. Ukázal jej veci, o ktorých by ani vo sne nesnívala. A dnes to nebolo inak….

Chýlilo sa ku obedňajšej prestávke. Zvonček na dverách ju upozornil na zákazníka. Bol to on. Široký úsmev na perách a šibalská iskrička v očiach nasvedčovali tomu, že má niečo za lubom. Prešiel k nej a spod pultu vytiahol kľúč od dverí. Pesnička, ktorá sa za ním ozývala, vychádzala z jeho mobilu. Pomalými krokmi sa presúval k dverám. Všimla si, že inak upravená košeľa bola vytiahnutá spoza opaska nohavíc. Jeho boky sa vlnili v rytme hudby. Ani sa nestihla spamätať a jeho košeľa skončila pri jej nohách. Opasok nohavíc spomaľoval jeho tanec. Šikovnými ťahmi ho rozopol spolu s gombičkou. Sústavne pozeral do jej užasnutých očí. Červeň jej líc ho vzrušila natoľko, že hneď to bolo poznať . Už ani zips neudržal to, čo bolo dovtedy skryté pred očami nepovolaných. Videla ho prvýkrát takto naostro. Vždy distingvovaný, vzorne upravený a teraz pripravený zobrať si ju. Zástena z kvetín bola dostatočná, aby ostali nevidení pred zrakmi okoloidúcich. Dych sa im spojil v náruživom bozku. Rytmus tiel ladil s hudbou, ktorá už dávno skončila.

Dnešná obedná prestávka sa riadne pretiahla.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk