Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dvaja, láska, vzťahy
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj foto: GettyImages
22. mája 2020 LifestyleSvet mužov od Milota MezeiováSITA

Existuje ideál? Toto treba o takmer dokonalých mužoch vedieť

Ste stále bez partnera a „pán Božský“ v nedohľadne? Alebo ste uviazli v náručí toho nepravého?

Život ako v rozprávke, ideálny s ideálnym partnerom. Sen alebo dosiahnuteľná skutočnosť? Mnohé z nás sú single a márne čakajú na toho pravého. Existuje vôbec? S pribúdajúcimi rokmi pribúda i strach z premárneného života čakaním na ideál. Čo urobiť, aby sme ho stretli?

Povoľte zo svojich nárokov

Naozaj ho chcete? Pána dokonalého, úžasného vo všetkých „Ú“? A nebola by s ním nakoniec nuda? A veď nikto nie je dokonalý…

Môžete namietať, že vy predsa nie ste naivky a neberiete prvé chúďa, na ktoré natrafíte. „Radšej sama ako s nejakým.“ To je síce pravda, ale… Pravá láska miluje na tom druhom i tie nedokonalosti. Sú výnimočné a tvoria neopakovateľnosť každého človeka. Po rokoch súžitia vám budú chýbať aj tie. Nakoniec pozrime sa na to z pohľadu štatistiky. Ten je nelichotivý najmä pre ženy v zrelom veku. Prečo? Mužov okolo štyridsiatky je menej ako žien. A to hovoríme o všetkých mužoch. V tomto veku totiž tých slobodných žiadna štatistika už neregistruje. Je ich zanedbateľný počet.

Stretnúť príťažlivého štyridsiatnika potácajúceho sa na hranici dokonalosti, bez záväzkov a slobodného, sa stáva takmer zázrakom. A keď sa vám to podarí, hneď sa tisne potvora otázka: „Ako je to možné, že sa doteraz tak úspešne vyhýbal chomútu, keď je taký úžasný?“ Podľa tej koťuhy štatistiky to totiž vyzerá tak, že ideálny partner je už buď po smrti alebo zadaný. Tak máme teda nádej? Existuje ideál pre nás a ako ho spoznať?

Ideál je ten, ktorý neutečie!

Znie to hrozne? Vysvetlenie je prosté – Muž, ktorý aj v deň svadby môže odísť bez následkov už totiž nie je slepo zamilovaný a nehrozí, že keď po svadobnej hostine vytriezvie, tak utečie. Prichádza bez záväzkov, akými sú neželané dieťa, financie alebo konexie rodiny nevesty. Robí tak zo slobodnej vôle, s ktorou môžete počítať naozaj nadlho. Takého sa držte a už nepustite.

Odporúčané

K téme

Toto sú mužské katastrofy, od ktorých ruky preč! Spoznajte 7 zabijakov vášne

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.