Exkluzívna zlatá prehliadka plesových šiat

Exkluzívna Zlatá prehliadka plesových šiat
Dámskajazda.sk/Aneta Brašeňová

Inšpirácia módnych trendov na plesovú sezónu 2014, to by ste mali vidieť!

Vrchol Bratislavských módnych dní nemohol byť luxusnejší. Posledná prehliadka, pred zahájením plesovej sezóny v honosných priestoroch dvorany ministerstva kultúry, vynikala.

Večer začal klasickou hudbou a otváral ho známy klavirista Richard Rikkon v sprievode huslí.

Inšpiráciu pre plesové šaty prinieslo 20 slovenských módnych návrhárov, tri módne značky a jeden módny dom. Túto kultúrnu udalosť pod záštitou agentúry Promotion, si nenechali ujsť známe osobnosti.

Podpredsedníčka NR SR Jana Laššáková, Jozef Oklamčák, Boris Kollár, Silvia Šuvadová a mnohí iní, si očividne užívali tento krásny večer.

Núdzu o jedinečné kúsky nemali ani páni, značka Alain Delon zažiarila plesovými oblekmi a frakmi.

Ozdobou prehliadky bola aj detská kolekcia spoločenských šiat. Prehliadka odštartovala po úvodných slovách moderátora večera Michala Saba.

V plesových šatách sa predviedli hviezdy slovenského showbiznisu.

Úlohy modeliek sa zhostili známe moderátorky, Lenka Šoóšová, Erika Barkolová, Danka Strculová, Stanka Pavolová, Lenka Vavrinčíková či Barbora Rákovská. Vyzerali naozaj výborne.

Šaty návrhárov, boli inšpirované šiestym zmyslom ženy, módou mesta či krásami vesmíru.

Na výrobu sa použili len luxusné materiály. Šifón, hodváb, satén, ručné výšivky a Swarovského kryštáliky teda nemohli chýbať. Tieto jedinečné plesové kúsky doplnili kožuchy Révay a ženy zdobili famózne diamanty od Diamonds International Corporation (DIC). Na móle sa ukázali aj ďaľšie krásky slovenského showbizu. Patrícia Vitteková, Soňa Skoncová, Kristína Krajčírová, Karolína Chomisteková, Denisa Mendrejová, Andrea Heringová či Romana Škamlová, boli neodmysliteľnou súčasťou prehliadky.

Ako vidíte bolo sa naozaj na čo pozerať. Nádherné šaty na nádherných dámach, zaručili úspešnú módnu prehliadku a my sa už tešíme na zahájenie plesovej sezóny, prestížnym Plesom v opere.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk