Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ivica Jusková
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Activia Live InSync
reklama:
reklama:
reklama:
31. januára 2017 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA

Exkluzívne Miss 2005 Ivica Jusková: Zlé rozhodnutia neexistujú

Modeling ju nenapĺňal a tak poslúchla svoju intuíciu. Ivica Juskova iba pre Dámsku jazdu prezradila, čo jej pomáha zdolávať prekážky pri sebarealizácii a žiť v súlade  s vlastným JA.

Miss 2005 a modelka Ivica Jusková sa stala známou vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu, no napriek úspechu nikdy nebola šťastná. Chcela dosiahnuť niečo viac. Niečo, s čím by bola stotožnená, čo by ju napĺňalo, robilo šťastnou. Nakoniec si po dlhom odhodlávaní založila obchod s dizajnovými vecami „slávica“, kde predáva umelecké kúsky s dušou. Tu skĺbila pragmatickosť aj lásku k  umeniu. A stala sa z nej žena, ktorá dokázala, že vždy sa oplatí počúvať svoj vlastný vnútorný hlas a môže byť úspešná vo viacerých sférach života. Ivica Jusková prijala ponuku byť ambasádorkou projektu Activia Live InSync, ktorý chce podporiť ženy, aby žili v súlade, žili InSync, a to spôsobom, ktorý je pre každú z nás vlastný. Viac o tom nám prezradila v rozhovore.

  1. Aký bol hlavný dôvod toho, že s tento projekt oslovil a stali ste sa jeho ambasádorkou? 

Páči sa mi celková myšlienka iniciatívy Activia Live InSync. Osloviť a povzbudiť ženy, aby sa nebáli ísť za svojím snom a žili v súlade (teda Live InSync). Sama viem, aké dôležité je povzbudenie, zdielanie emócií, radostí aj strachov. Nie je jednoduché pustiť sa do niečoho a prekonať samu seba. Veľmi rada sa o svoje skúsenosti podelím a povzbudím ženy nebáť sa žiť každý deň z maličkostí. Je to ťažká cesta sebapoznania, ale oplatí sa.

 

Ivica Jusková
Activia Live InSync
  1. Za čo v živote najviac ďakujete a považujete za svoj najväčší životný úspech? 
reklama:

Som vďačná za život ako taký. Mám ten svoj veľmi rada, vážim si ho a každý deň si ho snažím užiť a nájsť v ňom to pekné. To je môj úspech. Ono to už znie ako klišé, je toho okolo nás momentálne veľa. Ale je to naozaj tak. Snažím sa žiť tak, aj keď je to skôr o akomsi nastavení mysle, aby som veci spätne neľutovala. Byť spokojná a vyrovnaná. Nie vždy sa to dá, ale treba na tom/sebe pracovať a ono to pôjde. 🙂 Káva s kamarátkou, prechádzka so synom a so psom, rýchla pusa cez obed v pracovný týždeň od muža, len tak sa válať na sedačke a pozerať dobrý film… To všetko sú veci, ktoré vám urobia deň krajším. Stačí sa len na ne pozrieť inými očami.

 

  1. Čo považujete za svoju najväčšiu životnú chybu? 

Životná chyba.. Ako hrozne to znie.. Neverím v životné chyby. Všetko sa pre niečo deje. Všetko má svoj zmysel. Ako niečo môžete považovať za životnú chybu, keď neviete, ako by to bolo v prípade iného rozhodnutia? Môžeme sa zmýliť v myšlienke, názore, alebo v konaní? To robíme na základe viacerých kritérií a koniec koncov vždy akosi intuitívne. Zlé rozhodnutia podľa mňa neexistujú. Proste sú a niečomu nás majú naučiť, niekam posunúť. No fakt! 🙂

  1. Kto je vašim najväčším životným vzorom? 
reklama:

Asi nemám vzor. Určite nie jednu konkrétnu osobu.  Život sa mení. Ľudia okolo mňa, myšlienky, názory a v každom období ma viac či menej ovplyvňuje niekto iný. Som vďačná, že mám v živote okolo seba dobrých ľudí, ktorí sú mi veľakrát vzorom. Je dobré si vziať z každého rožku trošku. 🙂 Prečítajte si knihu „Zázraky života“ od Ivana Štúra. Balzam na dušu.

 

  1. Čo považujete za svoj prvý a zároveň najsilnejší stimul, že ste si povedali stop, je čas plniť si sny? 

Nemala som od mala svoj sen. Práveže som sa veľmi dlho hľadala a až po čase som zistila, že som si vlastne svoj sen otvorením slávice splnila. Modeling ma nenapĺňal tak, akoby som chcela/potrebovala. Túžila som po pocite sebarealizácie, urobiť v živote niečo zmysluplné. A našla som to práve v slávici. Teda čo sa práce týka. 🙂

reklama:

 

  1. Existuje niečo, čo vám chýba zo sveta modelingu a života, ktorý ste žili pred 5 rokmi? 

Nie.

 Img_9642.jpg

  1. Čo vám najviac pomáha prekonať pochybnosti o sebe?
reklama:

Láska. V akejkoľvek podobe. Môj syn, kvôli a vďaka ktorému musím byť silnejšia, pevnejšia a rozhodnejšia každým dňom. Zdieľanie pocitov a zážitkov, lebo nakoniec zistíte, že my sme všetci vlastne veľmi, veľmi podobní. A v neposlednom rade činnosť. Akákoľvek. Jednoducho nemať čas a možnosť sa nad nepodstatnými vecami príliš zamýšľať.

Text: Milota Mezeiová

reklama:

Odporúčané

K téme

Končí s tancom? Vierka Ayisi mení svoj život: Chcem odovzdávať ľuďom niečo hlbšie Manželka lídra skupiny IMT Smile Anna Tásler: Cestovať a objavovať je strašná závislosť

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.