Fešák Louis Tomlinson z One Direction sa zranil pri futbale

One Direction
Zľava: Zayn Malik, Liam Payne, Louis Tomlinson, Niall Horan a Harry Styles zo skupiny One Direction. SITA/AP

Spevák sa počas charitatívneho futbalového zápasu zrazil s Gabrielom Agbonlahorom, hráčom anglického prvoligového klubu Aston Villa.

Anglický spevák Louis Tomlinson, známy najmä ako člen formácie One Direction, sa zranil počas charitatívneho futbalového zápasu. Došlo k tomu v druhom polčase pri zrážke speváka s Gabrielom Agbonlahorom, hráčom anglického prvoligového klubu Aston Villa.

Charitatívny zápas sa hral na počesť bývalého bulharského futbalistu Stilijana Petrova, ktorý musel predčasne ukončiť kariéru pre leukémiu. Tréner mužstva, za ktoré Tomlinson nastúpil, prezradil, že spevák po opustení ihriska zvracal. Dodal, že chvíľu nevedel, kde sa nachádza, ale vraj bude v poriadku. Tomlinson sa zrejme dočkal aj ospravedlnenia od samotného Agbonlahora.

Bol to jeden z tých momentov. Ospravedlním sa Louisovi, keď sa stretneme po zápase,“ povedal Agbonlahor. Dvadsaťšesťročnému futbalistovi sa hneď po zápase vyhrážali spevákovi fanúšikovia. „Poranil Louisovi koleno, mal by som mu poraniť tvár. Radšej nech sa dozviem, že si sa mu ospravedlnil, inak si ťa nájdem a zabijem ťa,“ napísal jeden z nich prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Skupina One Direction, ktorú okrem Tomlinsona tvoria aj Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan a Zayn Malik, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde skončila na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Records podnikateľa Simona Cowella podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom, ktorému sa ako prvej formácii z Veľkej Británie podarilo po úvodnom týždni predaja debutového albumu Up All Night (2011) dostať na čelo amerického rebríčka Billboard 200.

V britskom albumovom rebríčku debutovali na druhej priečke. Ich druhá štúdiovka Take Me Home vyšla vlani v novembri a ovládla britský aj americký albumový rebríček, pričom sa darilo i singlom Live While We’re Young, Little Things a Kiss You. Formácia plánuje vydať svoj tretí album Midnight Memories 25. novembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk