Fešák z Avataru sa stal otcom

Sam Worthington
Sam Worthington SITA/AP

Tridsaťosemročný predstaviteľ Jakea Sullyho má so svojou partnerkou prvé dieťa.

Austrálsky herec Sam Worthington a jeho partnerka Lara Bingle majú syna. Chlapec, ktorého meno zatiaľ nie je známe, sa narodil pred pár dňami v Los Angeles. Informácie potvrdili nemenované zdroje pre americké týždenníky People a Us Weekly, pričom presný termín pôrodu neprezradili.

Čítajte aj: Hviezda Avataru Sam Worthington skončil vo väzení

Prednedávnom sa pritom začalo opäť klebetiť, že sa dvojica zosobášila. Správy o svadbe sa začali šíriť po tom, ako sa 27-ročná modelka objavila na obálke magazínu Gritty Pretty pod menom Lara Bingle Worthington, ktoré začala používať aj na službe Instagram.

Tridsaťosemročný Samuel Henry John Worthington sa už ako šesťmesačný presťahoval s rodinou do austrálskeho Perthu. Zlom v jeho hereckej kariére nastal v roku 2009, keď sa predstavil ako Jake Sully v dobrodružnom fantasy Avatar a tiež ako Marcus Wright v akčnom sci-fi Terminator Salvation. Následne si zahral Persea v snímke Súboj Titanov (2010), pričom túto úlohu si zopakoval aj v pokračovaní s názvom Hnev titanov (2012). Okrem toho účinkoval aj vo filmoch ako Včera v noci (2010), Dlh (2010) či Muž na hrane (2012). Vzťah s Bingle potvrdil predvlani v októbri.

Informácie pochádzajú z webstránok www.people.com, www.usmagazine.com, uk.eonline.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk