F&F HOME ZIMA 2014: Objavte čarovné kúzlo domova

F&F Home zima 2014
F&F Home

Zimná kolekcia bytových doplnkov F&F home vo svojich štyroch nových líniách prináša úplne novú atmosféru, zároveň však umne nadväzuje na letné kolekcie pre tých, ktorí potrebujú len hrejivo doplniť už zútulnený interiér.

Padajúce lístie i prvé snehové vločky romanticky lákajú po dlhých prechádzkach domov do tepla, k šálke skvelého čaju. Ale i sychravé počasie, ktoré dokáže babie leto vystriedať neuveriteľne rýchlo, vyvoláva potrebu útulného domova i pracovného priestoru. Ten správny pocit doladia zväčša až tie malé drobnosti.

Zimná kolekcia bytových doplnkov F&F home vo svojich štyroch nových líniách prináša úplne novú atmosféru, zároveň však umne nadväzuje na letné kolekcie pre tých, ktorí potrebujú len hrejivo doplniť už zútulnený interiér. Jednotlivé línie kolekcie zároveň pozývajú na dizajnové potulky – do malebného Škótska, ďalekého Hong Kong- u, zimného Provensálska ale i celkom za hranice všedných dní do starých gréckych bájí.

Croft / Vidiecke kúzlo

Nadčasové káro podporené vidieckymi doplnkami v hnedej i zelenej farbe je kľúčovým prvkom kolekcie Croft od F&F Home. Príjemné tóny olivovo zelenej, tmavej oranžovej či jesennej červenej, ktoré sú obohatené o zemité tony hnedej tvoria základ farebnosti tejto línie. Doplnky vytvárajú dojem tepla domova vďaka rustikálnemu sklu lampášov i váz. Dvere postráži textilný tartanový pes a na stole bude horieť sviečka s efektným prepletaným vzorom. Mäkké prehozy a vankúše prenesú ich majiteľov do intímnej atmosféry chladného, no krásneho Škótska. Aj stolovanie môže byť zážitkom – nielen vďaka raňajkám až do postele. Doma alebo na chalupe na drevenom podnose s vianočkou na tanieri s typicky škótskym károm. Vidiecke kúzlo je odteraz možné zažiť kdekoľvek.

China Girl / Čarovný Orient

Esenciu hong-kongskej záhrady v podobe orientálnych vzorov, delikátnych materiálov, vibrujúcich farieb a neprehliadnuteľných florálnych potlačí, ponúka línia kolekcie F&F Home – China Girl. Na prvý pohľad nesúrodé farby, ako tyrkysová, fuxiová ružová, temná fialová a červená, sa dokonale dopĺňajú. Orientom inšpirované taniere je jednoduché kombinovať medzi sebou, rovnako ako aj poháre na farebných stopkách. Výšivky na vankúšoch a ich celkové prepracovanie premení obývačku na priestor, ktorý dýcha orientom. Kúpeľňa plná kvetov a drobných spevavcov bude miestom pre každodenné spa. Zdobené rámy na fotky, ružové či tyrkysové vázy a florálne obliečky na periny vytvoria zo spálne exotický budoár.

Midas Touch / Midasov dotyk

Kráľ Midas, ktorý vďaka svojmu neuváženému želaniu premieňal čokoľvek svojim dotykom na zlato sa stal inšpiráciou pre ďalšiu zo zimných línií kolekcie F&F Home. Dizajnéri však zlatú v tejto kolekcii použili veľmi uvážene. Zlatá povzbudzujúca pocit tepla, rozžiari každý kút domova.

Svet noblesy s dôrazom na metalický detail, kde hrá prím zlatá. Svet, kde animálne printy nikdy neboli tak luxusné, to je línia Midas Touch. Paleta farieb začína čokoládovou hnedou, pokračuje, už toľko skloňovanou, zlatou, nevynecháva čiernu či sivú a jemnosť pridáva vanilková. Všetko, aby bola atmosféra domácnosti opulentná. Extra lesk je nielen na rámikoch, ktorých obsah pripomenie zážitky z leta, ale i na svietnikoch a jedálnom stole. Kombinácia bielej so slávnostným zdobením striebornou i zlatou je vhodná na párty rovnako ako na sviatočnú večeru.

Provensalská grácia

Pokračovanie letnej línie Grace je špecifické jemnosťou a gráciou provensalských domácností. Typickú slaboružovú a jemnú fialovú dopĺňa tmavá sivá i biela. Deky, prehozy aj vankúše sú ozvláštnené textúrami a ich hlavnou úlohou je spríjemniť priestor. Sviečky rôznych veľkostí a tvarov a rámy na fotky zdobené perličkami sú poslednou bodkou, ktorá dotvára dojem, že za oknami sú polia s levanduľami.

RADOSŤ BÝVAŤ S F&F HOME!

Viac na www.ffmoda.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk