Harry Styles randí s modelkou Carou Delevigne

Cara Delavigne
Ceremoniál udeľovania cien v Berkeley Square Gardens SITA/AP

Člen skupiny One Direction vraj 21-ročnú modelku neustále zháňa, no ona je veľmi zaneprázdnená.Anglický spevák Harry Styles, známy najmä ako člen chlapčenskej formácie One Direction, údajne chodí už dva týždne s modelkou Carou Delevigne.

Portálu E! News túto informáciu poskytol zdroj z okolia modelky. Dvadsaťjedenročná Delevigne si vraj vzťahom ešte nie je istá, a to napriek tomu, že 19-ročný Styles by chcel byť jej priateľom.

Harry ju neustále zháňa. Veľmi sa mu páči a chcel by byť len s ňou,“ vysvetlil zdroj.

Stretávajú sa a sú spolu veľmi zlatí. Aj ich priatelia si myslia, že by to mohlo fungovať. Ona je však veľmi zaneprázdnená,“ dodal.

Skupina One Direction, ktorú tvoria Louis Tomlinson, Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan a Zayn Malik, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde skončila na tretej priečke.

Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Records podnikateľa Simona Cowella podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom, ktorému sa ako prvej formácii z Veľkej Británie podarilo po úvodnom týždni predaja debutového albumu Up All Night (2011) dostať na čelo amerického rebríčka Billboard 200.

V britskom albumovom rebríčku debutovali na druhej priečke.

Ich druhá štúdiovka Take Me Home vyšla vlani v novembri a ovládla britský aj americký albumový rebríček, pričom sa darilo i singlom Live While We’re Young, Little Things a Kiss You. Formácia plánuje vydať spomínaný tretí album Midnight Memories 25. novembra.

Harry Styles
shutterstock.com

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk