Harry Styles vraj nebol do Taylor Swift zamilovaný

Taylor Swift
SITA/AP

Podľa tatéra, ktorý sa postaral o tetovanie lode na spevákovom pleci, sa dvojica počas návštevy v jeho salóne vôbec nesprávala romanticky.

Americký tatér Freddy Negrete tvrdí, že keď jeho salón navštívili Harry Styles zo skupiny One Direction a jeho vtedajšia priateľka Taylor Swift, vôbec nevyzerali zamilovane.

Spevácka dvojica, ktorá spolu chodila približne dva mesiace, mu pripomínala skôr kamarátov. „V Harryho očiach nebola iskra. Boli k sebe takí úctiví, ale nemali hviezdičky v očiach,“ uviedol tatér pre denník Daily Star.

Harry nebol zamilovaný a nebral to vážne. Vôbec neboli romantickí,“ dodal Negrete, ktorý 18-ročnému spevákovi práve počas tejto návštevy vytetoval na plece loď.

Taylor Swift a Harry Styles sa ako pár po prvý raz objavili vlani na novembrovom nakrúcaní šou The X Factor. Dvojica bola spolu aj počas speváčkiných 23. narodenín, ktoré oslávili na severe Anglicka.

Pred Vianocami boli aj na lyžovačke v Utahu, kde im robili spoločnosť Justin Bieber a Selena Gomez. Začiatkom roka bola Swift so Stylesom na dovolenke na Britských panenských ostrovoch, no podľa denníka New York Post z nej 4. januára odišla sama.

Swift začala so Stylesom randiť len mesiac po tom, čo ukončila vzťah s Conorom Kennedym – najstarším synom Roberta F. Kennedyho mladšieho, ktorý je jedným zo synovcov zavraždeného amerického prezidenta Johna F. Kennedyho.

http://www.youtube.com/watch?v=9bKAaKwX5aA

Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk