Herec Jeremy Jackson pobodal muža, ktorý ho chcel okradnúť!

Jeremy Jackson
Jeremy Jackson www.facebook.com

Predstaviteľa Hobieho Buchannona zo seriálu Baywatch (1989 – 2001) zatkli a následne prepustili na kauciu.

Americký herec Jeremy Jackson, známy najmä ako Hobie Buchannon zo seriálu Baywatch (1989 – 2001), pobodal muža na párty v Los Angeles. Incident sa stal v piatok po tom, ako na akcii neznámy muž hercovi ukradol 2300 dolárov. Jedna z prítomných žien Jacksonovi povedala, že pozná niekoho, kto mu peniaze pomôže dostať naspäť. Zavolali teda istého muža, ktorý sa však po príchode snažil herca tiež okradnúť, pričom mal v ruke zbraň. Tridsaťštyriročný rodák z kalifornského mesta Newport Beach vytiahol nôž a muža, ktorý mal na tvári vytetovaného klauna, bodol do brucha a rúk.

Miestnu políciu privolali k zranenému do jednej z nemocníc, kde im pacient povedal, že ho napadol „Hobie“. Predstaviteľ spomínanej seriálovej postavy však z miesta incidentu ušiel a na druhý deň sa vrátil po zabudnuté veci. Vtedy opäť privolali políciu pre podozrenie z vlámania. Policajti však po príchode zistili, že ide o človeka, ktorého hľadali v spojitosti s incidentom z predošlého dňa. Herca teda zatkli, no ešte v ten deň ho aj prepustili na kauciu.

Jeremy Jackson sa preslávil ako spomínaný Hobie Buchannon, ktorého stvárnil v televíznom hite Baywatch v rokoch 1991 až 1999. Úlohu syna Mitcha Buchannona v podaní Davida Hasselhoffa si zopakoval aj vo filme Pobrežná hliadka: Havajská noc (2003). Okrem toho sa ukázal v snímkach ako napríklad Kruh temnoty (2004) alebo Blood Effects (2011).

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com a www.latimes.com.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk