Hlas Česko Slovenska šokuje s novým singlom!

Hlas Česko Slovenska Ivanna Bagová
Ivanna Bagová šokuje s novým singlom Archív Ivanna Bagová

Historicky prvá víťazka tejto speváckej súťaže prichádza s ďalšou novinkou, z ktorej budete prekvapení.

Speváčka Ivanna Bagová, ktorú poznáme aj ako víťazku historicky prvého Hlasu Česko Slovenska prichádza od vydania prvého „vlastného“ singla „Vráť sa späť“ spolu s videoklipom v apríli tohto roku, s ďalšou novinkou, z ktorej budete šokovaní.

Keďže je tu leto, teplo, prázdniny a dovolenky, tak k tomu nepochybne patrí aj zábava, party a výborná hudba. Vždy som chcela naspievať niečo letné a veselé, ako sa povie „letný hit“. Dúfam, že sa vám tento nový singel v spolupráci s výbornými DJ s názvom „DJ DROZĎO & DEMEX feat. IVANNA BAGOVÁ – START IT“ bude páčiť”, smeje sa Ivanna.

O hudobnú produkciu a mastering sa postarali DJ DROZĎO a DEMEX v DEMEX-ovom štúdiu v Martine. Táto hudba Ivanku zaujala a inšpirovala k zloženiu textu a melodickej linky spevu.

Kto je DJ DROZĎO a DEMEX?

DJ DROZĎO alias Matej Drozdi sa venuje DJ-ingu už od svojich 16-tich rokov. Momentálne hráva v najlepších kluboch na Slovensku.

DEMEX alias Jakub Mišík sa venuje vlastnej produkcii. Má za sebou už desiatky vydaných skladieb v rôznych vydavateľstvách, ako napr. aj v U.M.A. Music Awards, kde bol vydaný Hardwell, Axwell, Nicky Romero a ďalší populárni svetoví producenti.

K novému singlu DJ DROZĎO & DEMEX feat. IVANNA BAGOVÁ – START IT sme natočili, a rovno ho vydávame aj s videoklipom, ktorý si môžete pozrieť na YouTube„, hovorí Ivanna.

Prvá časť videoklipu sa natáčala na Lážo-Plážo v Žiline a druhá v krásnej prírode okolí Martina. V skladbe „START IT“ sme sa snažili vystihnúť hlavne pozitívnu náladu, leto a CRAZY PARTY„, dodáva Dj Drozďo a Demex.

Som veľmi rád, že som začiatkom tohto roka kontaktoval týchto skvelých a talentovaných pánov ohľadne nadviazania spolupráce po tom čo som videl výsledky ich predchádzajúcej práce. Slovo dalo slovo, a výsledkom je singel a videoklip„, vysvetľuje Vladimír Ivanička, manager Ivanky Bagovej.

Odkaz pre fanúšikov: Veríme, že tento singel vo vás vzbudí len pozitívnu náladu a po jej vypočutí budete mať krajší deň. S „DJ DROZĎO & DEMEX feat. IVANNA BAGOVÁ – START IT“ v duchu hesla „CRAZY PARTY – HAPPY DAY„.

Dámsku jazdu informoval Vladimír Ivanička, manager Ivanny Bagovej.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk