Horoskop 2019 - aký bude rok zemského prasaťa?

čínsky horoskop na rok 2019
Zdroj foto: GettyImages.com

Spoznajte, aký bude rok 2019.

Horoskop na rok 2019 prináša zväčša pozitívne správy. Podľa čínskeho horoskopu sa vlády ujíma zemské prasa. Očakáva sa preto, že rok 2019 bude svetlý, plný aktívnej a otvorenej túžby žiť. Tvoriť a užívať si život vo všetkých jeho prejavoch. Mnoho ľudí prestane premýšľať o zajtrajšku a začne si uvedomovať, čo prežívajú v danom momente.

Nemusí to však znamenať, že sa budete cítiť šťastnejší, avšak zbaví vás to pocitu útlaku, ktorý prichádza, keď očakávate problémy zo všetkých strán. V roku 2018 sme sa mnohí zaoberali duchovným hľadaním a bolestivými pokusmi rozoznať dobré od zla, v roku 2019 sa bez ohľadu na osobnú voľbu každý z nás zameria na svoju osobnú existenciu.

Takmer všetci sa budú snažiť upratať si v živote a budú pracovať na zlepšení  všetkých osobných vzťahov tým, že odpustia  a posunú sa ďalej. Kreatívne a inovatívne osoby začnú vytvárať nové zlepšováky a  tí, ktorých zaujímajú humanitné vedy, preskúmajú svoje pocity a myšlienky. Inými slovami, môžeme očakávať rozmach inovácie vo všetkých oblastiach a nové inšpirácie môžu očakávať aj básnici.

Podľa čínskeho astrologického kalendára je patrónom roka 2019 spomínané prasa. Japonci sa však domnievajú, že vládcom bude kanec, kým Thajčania veria, že nastávajúce obdobie bude pod ochranou slonov. Tieto odlišné presvedčenia však nemenia podstatu horoskopov. Očakávame rok, keď sa všetko bude odohrávať na fyzickej i emocionálnej úrovni. Do popredia vystúpi pôžitok, bezstarostnosť a pragmatické správanie.

Rok 2019 bude pod silným vplyvom Slnka, Marsu a Zeme. Zem bude mať dominantné postavenie v porovnaní s Marsom, čo znamená, že agresia a krutosť červenej planéty budú pomerne obmedzené. Jeho vplyv by sme mali cítiť len zvýšenou úrovňou asertivity a neobmedzenej dynamiky. Inými slovami, konfrontácia bude nahradená pokusmi o zblíženie. Rok 2019 bude priaznivý pre obnovu starých citových spojení a pre vytvorenie nových.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk