Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Beauty, kráska, žena
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
23. februára 2020 ZdraviePohladenie pre vašu dušu od Milota MezeiováSITA

Horoskop bylín: Ktorá liečivá rastlina je tá vaša?

Viete, že rastliny odrážajú liečivú silu prírody a každé znamenie zverokruhu má svoju bylinku? Ak zistíte, ktorá patrí práve k vám, môže byť jej liečivá moc ešte silnejšia a pomôcť vám v boji s neduhmi, ktoré vás trápia.

Bývali časy, keď ľudia boli viac spätí s prírodou, a preto viac rozumeli jej silám. Rastliny, zvieratá a ľudia tvorili jednotný celok a vytvárali spojenia a spojenectvá. Cenila sa múdrosť starých žien, ktoré poznali prírodné lieky na každé trápenie. Rastliny totiž v sebe ukrývajú mocnú silu prírody, kolobeh ročných období i kozmické zákony. Ktorá bylinka patrí práve k vášmu znameniu?

Baran ( púpava )

Vaše znamenie patrí púpave. Často sa dostávate do situácií, z ktorých vás zachráni len vaša príslovečná nezdolnosť. Energicky sa, ako nezdolná púpava, vymaníte z kríz oveľa ľahšie, ako ostatní. Ste žena činu. Plánovanie nemáte v obľube.

reklama:

Býk ( nechtík )

Ste pod znamením liečivej bylinky nechtík. Vaša osobnosť je neodolateľná. Ako táto bylinka i vy máte korene hlboko v zemi. Budujete si silné základy. Disponujete pevným charakterom a zastávate optimistický postoj. Tak ako vaša rastlina, ste užitočná a pekná. Máte cit pre krásu vo všetkých jej podobách.

Blíženci ( podbeľ )

reklama:

Toto znamenie je pod vplyvom bylinky podbeľ. Ste netradične založená, no podliehate rôznym zmenám a výkyvom nálady. Ako podbeľ. Najprv zakvitne a až potom púšťa lístočky. Ustáľte sa. Máte sklon vidieť len to, čo sami chcete. Váš duch uteká pred komplikáciami. Dakedy pôsobíte naivne.

Rak ( harmanček )

Vášmu znameniu prináleží rumanček, harmanček, kamilky alebo bylina matiek. Ste vnímavá, dôveryhodná a preberáte na svoje plecia aj starosti iných. ”Voniate domovom“, ale mávate záchvaty sebaľútosti. Prežijete mnohé sklamania, ale nevťahujte sa do seba. Pričasté striedanie nálad, často bez viditeľnej príčiny.

reklama:

Lev ( ľubovník )

Ste pod znamením liečivej bylinky ľubovník. Využíval sa i v mágii lásky. Ste činorodá a viete aj tvrdo pracovať, ak sama chcete a druhí vás vedia za to osláviť. Proti cudzej falošnosti viete rázne vybuchnúť. Potrebujete a priťahujete lásku, obdiv. Regenerujete sa najlepšie na slnku. Niekedy kritizujete iných, len tak z pasie.

Panna ( čakanka )

reklama:

Vám patrí čakanka. Nečakajte na nedosiahnuteľné, ako váš kvietok, ktorý rastie hlavne pri poľných cestách. Výraznejšie prejavujte svoju náklonnosť. Nehaňte sama seba. Rada pomáhate druhým a máte vyvinutý cit pre povinnosť voči ľuďom. Belasý kvietok čakanky i jej koreň pomáha už tisícročia.

Váhy ( rebríček )

Na vás vplýva liečivá rastlina rebríček. Sama sa za peknú väčšinou nepovažujete, ale krásu všeobecne viete oceniť. Rebríček súvisí s Venušou, preto pomáha i pri liečení pohlavných chorôb. Veľa zvažujete. Ste mierumilovná, trochu pohodlná a šarmantná žena.

reklama:

Škorpión ( puškvorec )

Ste pod znamením liečivej bylinky puškvorec. Vaša láska nechce byť podriadená. Máte dar ohodnotiť a zhodnotiť iných. Keď vás nahnevajú, alebo vyprovokujú, viete ich slovne zasiahnuť na najcitlivejšom mieste. Ste ”tichá voda čo brehy myje“. Viete sa zastať slabších, ak majú problémy.

Strelec ( žihľava )

reklama:

Pre strelcov je charakteristická žihľava. Ako pŕhli vaša bylinka, tak aj vy svojou ostrou otvorenosťou a vlastným názorom zraníte. Vytýčené ciele sa snažíte dosiahnuť. Ľahko nadviažete priateľstvá a túžite po uznaní. Máte rada telesné, ale aj duševné pôžitky a organizačný talent.

Kozorožec ( kostihoj )

Vašou rastlinou je kostihoj, ktorý volajú aj Saturnova rastlina alebo medový kvet. Kostihoj býva pevne vraštený do zeme, ako aj jeho nositelia. Nie je ľahké sa dôverne s nimi zblížiť. Zachovávajú si odstup, hoci navonok sú príjemní a seriózni. Sú šetrní a pracovne výkonní. Nepriznajú si citlivosť.

reklama:

Vodnár ( medovka )

Vodnári sú ovplyvnení medovkou. Ste nepokojné bytosti. Možno vás nájsť, kde je veľa ľudí. Medovka živí včely a vy svojou prítomnosťou priateľské spoločenstvá. Máte nepokojného ducha. Viete manipulovať s ľuďmi. Dávate najavo srdečnosť. Pre iných ste nepreniknuteľní.

Ryby ( skorocel )

reklama:

Rybam patrí skorocel alebo inak šľapaj bieleho muža. Ste vnímavá idealistka. Pozor, aby ste nezablúdili v kľukatých cestách osudu. Hojíte rany aj tým, ktorí si to nezaslúžia. Príliš si idealizujete ľudí, do ktorých ste zamilovaná. Vysnívate si nereálny svet. Pozor na alkohol a drogy!

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

reklama:

Odporúčané

K téme

Najlepší muži podľa znamenia. Ak ich máte doma, ostatné ženy vám môžu len závidieť Ročný horoskop na rok 2021, časť II.

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.