Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
kalendár
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
5. februára 2020 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od DamskaJazda.skSITA

Horoskop dňa: Takto vplýva deň narodenia na váš život!

Čo o vás prezradí deň v týždni, v ktorom ste sa narodili?

Viete, že každý deň v týždni má svoju planétu? Tak tvrdia starí Gréci. Táto planéta pomáha utvárať našu osobnosť a takýmto spôsobom vplýva na naše bytie. Ak neviete, v ktorý deň ste sa narodili, zistiť to môžete tu:

PONDELOK
Tomuto dňu vládne mesiac, čo je dôvod, prečo ľudia narodení v pondelok sú snílkovia, citlivé, intuitívne a romantické duše. Ženy a muži narodení v tento deň chcú skutočnú lásku, a nie krátke dobrodružstvo hoci vďaka citlivému prístupu často zažívajú práve to. Ženy túžia mať veľa detí. Práve deti sú ich zmyslom života a pre svoje potomstvo sú ochotné obetovať všetko. Vhodné zamestnania pre pondelkové deti bývajú v zdravotníctve, v službách a podobne. Všade tam, kde môžu pomáhať iným. 

UTOROK
V utorok vládne Mars. Planéta vojny a boja. Preto utorkové deti sú silné osobnosti s veľkou energiou. Bývajú skutoční bojovníci. Bojujú o úspech, o lásku, bojujú za všetko. Títo ľudia môžu byť úspešní v akomkoľvek smere, ale napriek tomu by bolo fajn, keby niekedy krotili svoju impulzívnosť. Ich výbušná povaha im niekedy môže totiž spôsobiť komplikácie. Ďalšou vlastnosťou je netrpezlivosť a všetko chcú mať hneď a zaraz. Skvelo sa dokážu uplatniť v riadiacich funkciách, vo vojsku a v zamestnaniach, ktoré vyžadujú odvahu a energiu.

reklama:

STREDA
Strede vládne Merkúr – planéta obchodníkov. Ľudia narodení v tento deň sú inteligentní, prešibaní, prispôsobiví  a výborní obchodníci so skvelými komunikačnými schopnosťami.  Sú tiež cieľavedomí a dokážu tvrdo pracovať, ak si to vyžaduje naplnenie ich cieľa. Vedia dobre odhadnúť ľudí a radi cestujú a čítajú knihy. Väčšinou mávajú introvertnú povahu, ale napriek tomu dokážu byť v spoločnosti obľúbení.  Určite netreba hovoriť, že sú z nich vynikajúci obchodníci a politici.

ŠTVRTOK
Jupiter dáva ľuďom narodeným vo štvrtok svoju veľkosť a silu. Títo ľudia budú milovať rodinu a deti, aj keď v mladosti uprednostňujú slobodu. Keď však uzavrú manželstvo, zmenia sa a venujú sa rodine, aj keď by ich to predtým nikdy nenapadlo. Sú to veľkorysí a čestní ľudia. Niekedy sa však zdajú veľmi povýšení, pomstychtiví, ľahkomyseľní. Štvrtkové deti bývajú ozdobou každej spoločnosti, očarujúci extroverti, ktorí si podmania takmer každého. To dokážu i zneužiť a nájdete medzi nimi veľa manipulátorov, ktorí potrebujú mať všetko pod kontrolou.

PIATOK
Piatku dominuje Venuša, planéta lásky, krásy a umenia. Ľudia narodení v tento deň budú mať niektoré z vlastností tejto planéty. Sú to ľudia, ktorí milujú krásno, umenie, módu a tvorivosť. Zápornou stránkou detí piatka je, že niekedy mávajú veľa milostných vzťahov a nadmerná túžba po luxuse a svetských radovánkach ich môže zničiť. Prinášajú svetu pokoj, krásu a aj keď ich povaha pôsobí zasnene a romanticky, vnútri sú cieľavedomí a horí v nich vášeň pre všetko, čo si zaumienia. V piatok sa narodilo veľa umelcov, módnych návrhárov a diplomatov.

reklama:

SOBOTA
Saturn, ktorý vládne sobote, prináša ľuďom narodeným v tento deň tajomnosť, individualizmus, dokonca osamelosť. Sú to hĺbavé bytosti, ktorých osobnosť sa naplno rozvinie vo vedách, filozofii a psychológii. Sú dobrí organizátori a tímoví hráči. Často dosahujú úspech v tom, čo si zaumienia, najmä vďaka vytrvalej a tvrdej práci. Majú sklon k depresiám a sú výrazní melancholici. Sú však zodpovední a partnera vo vzťahu dokážu podporiť a vždy si stoja za svojim slovom.

NEDEĽA 
Nedele vládne Slnko, ktoré prináša nedeľným deťom silnú osobnosť, hrdosť, vedenie, šťastie. Sú to úspešní  a šťastní ľudia oplývajúci obrovskou pozitívnou energiou. Majú svoje slnká vo vnútri a toto slnko dokáže rozžiariť i životy iných.  Bývajú tiež štedrí. Sú kreatívni a inovátori plný elánu. Pozor však, aby nespadli do pasce márnosti a pýchy. A ani pokojný rodinný život nie je nič pre nich, pretože si radi užívajú život.

reklama:

Odporúčané

K téme

Najlepší muži podľa znamenia. Ak ich máte doma, ostatné ženy vám môžu len závidieť Ročný horoskop na rok 2021, časť II.

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.