Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac máj pre znamenie Baran

Život sa vám bude zdať šedivý a fádny. Začnite chodiť tento mesiac viac do spoločnosti, prospeje vám to. Zasiahnu vás  ozveny minulosti, a to na vašom citlivom mieste.

Zdravia

Čo sa týka zdravia, môže vás nepríjemne prekvapiť slabá nádcha. Inak nič vážnejšie vám počas nasledujúcich mesiacov nehrozí.

Vzťahy

Nedajte si okolím hovoriť do vášho súkromného života. Vy najlepšie viete, prečo ste sa rozhodli tak, ako ste sa rozhodli. Pravdepodobne objavíte vo svojej minulosti niečo, o čom ste doposiaľ nemali ani tušenia a trochu vás to zabolí. Bojovná planéta Mars vám vstúpi koncom mesiaca do života. Konfliktami sa všetko ale nedá riešiť.

Peniaze a financie

Naskytne sa vám možnosť zárobku, ale buďte obozretní. Ak si z vás niekto vystrelí, nerozčuľujte sa.

Práca

Očakávajte únavu.  Ide o obchodné ťažkosti. Napriek tomu môže v dôsledku vyčerpania a menších zdravotných problémov v zamestnaní dôjsť k nedorozumeniu, ktoré by mohlo prerásť do konfliktu. Snažte sa problémom predchádzať tým, že si všetko hneď vysvetlíte. Najmä koncom mesiaca buďte opatrní pri výbere slov.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.