Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac marec pre znamenie Kozorožec

Keď prestanete všetko rozoberať a o všetkom príliš premýšľať, môžete prežiť týždne lásky ako z romantického filmu.

Zdravie

Pociťujete opakované návaly únavy a necítite sa vo svojej koži. Koncom mesiaca môže prísť prechladnutie alebo chrípka. Chýbajú vám vitamíny, ktoré doplňte radšej ovocím a zeleninou ako vitamínovými doplnkami.

Vzťahy

Pre zadaných platí, začnite sa venovať konečne aj sami sebe a svojim koníčkom. Pod návalom starostí strácate totiž samých seba. Nemusíte všetko riešiť siahodlhými rozhovormi. Na partnera to už neplatí. Lepší je kompromis a aktívne počúvanie. Pre slobodných je tu možnosť stretnúť niekoho, kto vám bude veľmi sympatický. Nebojte sa toho, môže to dobre dopadnúť.

Peniaze a financie

Prestaňte už odkladať na horšie časy a odmeňte sa konečne aspoň maličkosťou. V nasledujúcich týždňoch vám  v oblasti financií hviezdy prajú.

Práca

V práci nič moc, navyše vám hrozí konflikt s nadriadenými alebo blízkymi kolegami. Nepúšťajte sa tento mesiac do náročných projektov. Iba tak nasledujúce týždne prežijete bez väčších katastrof.   Vydýchnuť i môžete až v posledný týždeň v mesiaci, kedy sa situácia môže zlepšiť.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.