Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac september pre znamenie Lev

Venujte sa svojim koníčkom, na ktoré ste už takmer zabudli. Prinesú vám želanú zmenu do vášho života.

Zdravie

Mali by ste si uvedomiť, že tlak, ktorý sa na vás valil v posledných týždňoch, si môže vybrať daň v podobe zhoršeného zdravia. Problémy s trávením alebo bolesti chrbtice sa omnoho silnejšie prihlásia o slovo.

Vzťahy

Merkúr sa postará, že vás prepadne chuť cestovať. Partner vašim nápadom až tak nadšený nebude. Skúste nájsť spoločný kompromis a netlačiť ho nasilu do vecí, ktoré chcete len vy.  Oprášte staré koníčky a choďte aspoň každý víkend do prírody. Okolo pätnásteho vás čaká správa, ktorej nebudete chcieť uveriť. Nuž, aj to sa v živote stáva.

Peniaze a financie

Mali by ste si dávať aspoň začiatkom mesiaca na svoje peniaze pozor. Na obzore strata. Dôležité je aj v akej bankovej inštitúcii ich máte uložené. Môžete jej dôverovať?

Práca

V zamestnaní sa vám veľmi nedarí. Unavuje vás stereotyp a aj kolegovia vám lezú na nervy. Ak chcete, aby sa  to zmenilo, zmeňte aspoň v niečom svoj postup či pohľad na vec. Vyskúšajte sa poradiť s kolegami, ak si s niečím neviete rady.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.