Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac marec pre znamenie Lev

Tento mesiac sa nedajte vtiahnuť do názorových konfliktov. Všetko, čo by ste boli povedali, by bolo použité proti vám.

Zdravie

Aj keď navonok nič necítite, môže sa koncom mesiaca objaviť skrytý zdravotný problém. Pri prvých náznakoch zbystrite pozornosť.

Vzťahy

Príjemná atmosféra a spoločenské úspechy majú priaznivý vplyv na vašu náladu a vaše vyžarovanie. Je čas lásky, zábavy a vzrušenia. Bude vás to stáť trošku viac peňazí, ale určite nebudete ľutovať.  V strede mesiaca vás čaká schôdzka so zaujímavou osobou. Ale ak ste zadaní, dávajte si pozor, aby ste si nezničili vzťah.

Peniaze a financie

Tento mesiac vás čakajú zvýšené výdavky. No nebude to pre vás nič katastrofálne. Všetko hravo zvládnete.

Práca

Za svoju usilovnú prácu a ústretovosť dostanete zaslúženú odmenu v podobe ďalekej cesty s luxusným komfortom. Využite dni oddychu a relaxácie. Priaznivé obdobie pre ľúbostné záležitosti rovnako ako pre nezáväzné, ale príjemné pracovné rozhovory a flirtovanie. Možno sa na obzore konečne črtá zoznámenie s novou osobou, ktorá vás posunie pozitívnym smerom v pracovnej oblasti.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.