Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac marec pre znamenie Panna

Prestaňte sa miešať do vecí druhých. Pomôžte im, iba keď vás o to požiadajú. Nerobí to dobrú krv ani v práci, ani v súkromnom živote.

Zdravie

V nasledujúcich týždňoch vás môžu čakať bolesti svalov a chrbtice. Pozor aj na malé prechladnutie.

Vzťahy

Prehnaná iniciatíva vám môže skomplikovať  súkromný život, takže ak vás nepožiadajú o pomoc, nezasahujte do vecí iných ľudí, a to ani s dobrými úmyslami. Postarajte sa o seba, rozvíjajte sa duchovne aj fyzicky. Domov, rodina - vaše bezpečné útočisko. Nezničte to svojou náročnosťou.

Peniaze a financie

Sledujte  si vaše výdavky a príjmy. To, že nemáte prehľad, vás totiž môže pripraviť o peniaze. Niekto vo vašej rodine vás môže chcieť podviesť.

Práca

Rysuje sa vám nová práca alebo zmena pozície v rámci súčasného zamestnania. Zo začiatku sa vám to nebude zdať ružové a môžu vám to komplikovať noví kolegovia.  Ale ak vydržíte, všetko sa môže obrátiť vo váš prospech.  Pre nezamestnaných je tento mesiac šanca, že si nájdu novú prácu, ktorá bude lepšie platená, ako ste mali v bývalom zamestnaní. Plat však nie je všetko.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.