Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac september pre znamenie Rak

Na čo čakáte? Teraz je ten správny čas začať si plniť sny. Hviezdy vám tento mesiac prajú.

Zdravie

Mali by ste sa už konečne rozhýbať a  niečo začať robiť pre svoje zdravie. I malá zmena môže priniesť veľké výsledky. Koncom mesiaca sa môžu objaviť bolesti zubov.

Vzťahy

Niekto z vášho okolia má o vás záujem. Vy ho stále prehliadate. Keďže  vo vašom znamení je teraz priaznivá konštelácia planét, dozviete sa všetko, čo potrebujete, aby ste uspeli na každom poli. Partner vám spraví všetko, čo vám vidí na očiach. Oplaťte mu to rovnakou pozornosťou. Spoločný výlet vašu lásku posilní.

Peniaze a financie

Nakupujte, investujte, máte to povolené. Vyjde vám každý nápad. Skvelé.

Práca

V práci vás prekvapia zmeny. Zlepšia sa pracovné vzťahy s kolegami. Dokonca i s neprajným šéfom. Môžete si pokojne tento mesiac na svoje plecia zobrať aj náročnejšie úlohy. Všetko hravo zvládnete. A keď nie, kolegovia vám ochotne pomôžu. Kto by vám odolal? Koncom mesiaca môže váš pracovný kolektív doplniť nový kolega. Aj keď sa vám nezdá, dajte mu ešte šancu a neodsudzujte ho hneď. Možno vás prekvapí.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.