Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac marec pre znamenie Rak

Máte všetky potrebné vlastnosti, aby ste uplatnili svoje čaro. Planéty vo vašom znamení sú v nasledujúcich týždňoch v priaznivej konštelácii.

Zdravie

Nezabudnite, že k dennému režimu patrí aj oddych. Stále sa rozdávate pre druhých, ale treba začať robiť aj niečo pre seba.

Vzťahy

Na opačné pohlavie pôsobíte tento mesiac priam neodolateľne. Ale vašu rodinnú pohodu to nenaruší. Budete s partnerom takí blízki, ako ste už dávno neboli a dokážete hovoriť o veciach, ktoré boli predtým tabu. Koncom mesiaca vás prepadne túžba po rozmaznávaní a ničnerobení. Pre nezadaných platí, že posilnia svoje priateľské vzťahy, poprípade ich čaká flirt, ale vážnejšia láska z toho nehrozí.

Peniaze a financie

Môže vám vyjsť dôležité rokovanie, ak použijete všetky svoje silné zbrane. I keď máte dojem, že teraz vám z toho žiadne peniaze nevyplynú, po nejakom čase môžete byť prekvapení.

Práca

Ak si chcete udržať či dokonca zlepšiť pozíciu v zamestnaní , pracujte na sebe. Nadriadení sa neuspokoja s priemerom. Vzťahy v kolektíve sa zlepšia len vďaka vášmu odlišnému postoju.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.