Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac marec pre znamenie Ryby

Venuša a Jupiter vás tento týždeň podnecujú riskovať.  Týka sa to najmä milostných dobrodružstiev. Máte odolávať výzvam. Treba si najskôr premyslieť, čo vlastne od života alebo od  vášho partnera chcete.

Zdravie

Môže vám hroziť choroba alebo prechladnutie. Posilnite svoju imunitu a jedzte veľa vitamínov.

Vzťahy

Pre zadaných je tu nebezpečenstvo. Ak vám to neklape vo vzťahu, bude vás to lákať zhrešiť s iným človekom opačného pohlavia. Pokušenie bude silné. Odoláte mu? Radšej si skúste spomenúť, prečo milujete svojho súčasného partnera a zamerajte sa na jeho pozitívne vlastnosti. Určite sa nejaké nájdu.

Peniaze a financie

Dostanete možnosť zarobiť si peniaze, ale najskôr si preverte človeka, ktorý vám túto príležitosť ponúka. Hviezdy radia, buďte opatrní. Nemusí vám sľúbené peniaze vyplatiť.

Práca

Veľa ľudí si o vás myslí, že až skoro fanaticky všetko kontrolujete a overujete? Ale to je výborné, práve táto vlastnosť prežíva vo vašom zamestnaní konjunktúru. Pretože Merkúr na ústupe bojkotuje priebeh vašej práce a postará sa o neočakávané a nežiaduce zásahy do nej.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.