Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac september pre znamenie Škorpión

Priaznivé obdobie: v práci, láske, tvorivosti, cestovaní a na služobných cestách budete úspešní.

Zdravie

Po zdravotnej stránke vás nečaká nič mimoriadne. Pár zmien, ktoré ste vo svojom živote urobili, sa konečne začínajú vracať v podobe dobrej kondície.

Vzťahy

Nová láska tento mesiac nie je vylúčená. Len nezabudnite na malé veci a pozornosti, ktoré  sú veľmi potrebné.  Noví známi sa môžu najskôr zmeniť na priateľstvo a potom na romantickú lásku. Zadaným sa podarí posilniť svoj vzťah. Koncom mesiaca sa však situácia začne meniť.

Peniaze a financie

Tento mesiac peniaze pokojne míňate. Bude sa vám dariť zarobiť si niečo naviac. Dokonca sa k vám môžu vrátiť požičané peniaze, s ktorými ste sa už rozlúčili.

Práca

V práci sa hádate takmer s každým a kvôli všetkému. Do vášho znamenia totiž vstúpil Mars, ktorý je v tomto postavení bojovnejší ako obvykle.  Napriek tomu vás všetci majú za dobrého zamestnanca.  Ľudia sú k vám priťahovaní, vďaka vám bývajú často dokonca úspešnejší a informovanejší. A keďže je priaznivé obdobie, môžete si dovoliť trochu odpočinku a ísť na dovolenku,  aj najmä preto, že finančná situácia je teraz stabilná.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.