Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac september pre znamenie Vodnár

Tento mesiac hrozí, že sa vyskytne dlhodobý problém. Týka sa nielen práce ale aj vášho súkromia.

Zdravie

Budete sa cítiť plní energie. Doprajte si zdravé jedlo a pohyb na čerstvom vzduchu. Musíte byť fit, aby ste zvládli nápor problémov, ktorý vám hrozí.

Vzťahy

Problém, ktorý ste si mysleli, že je vyriešený, vás prekvapí nepripravených. Týka sa osoby s minulosti, ktorá vám bola kedysi veľmi blízka. Buďte otvorení a pri riešení  konfliktov nič nezatajujte. Tajomstiev už bolo dosť. Otvorené konanie je lepšie ako falošnosť a klamstvá.  Navyše získate podporu od priateľa alebo známeho, od ktorého ste to vôbec nečakali.

Peniaze a financie

Tento mesiac radšej zbytočne nemíňajte. Môžu vás čakať prekvapivé výdavky. Napríklad sa vám pokazí práčka alebo iný spotrebič, ktorý bude potrebné nahradiť. Myslite na to, keď vás prepadne márnotratnosť.

Práca

Do pracovného prostredia vám nečakane zasiahne problém so súkromia. Prijmite ponúkanú pomoc , ak je, a nehrajte sa na hrdinu. Koncom mesiaca si konečne vyriešite problém s kolegom. Pochopí, že ste mali pravdu. Keď môžete, neplánujte dôležité pracovné stretnutia, ani cestu do zahraničia.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.