Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Blíženci

Ľudia, ktorí sa narodili pod znamením Blíženec majú v posledných rokoch pocit, akoby im úspech stále unikal. To však neznamená, že ste nič nedokázali, alebo že ste toho nedosiahli veľa. No aj keď mnohí z vás boli silní a úspešní, stále nedosiahli to najdôležitejšie. Pocit spokojnosti a vyrovnanosti. Iné to nebude ani v roku 2021. Vykročíte po kalnej ceste do výšok, ktoré zatiaľ zostávajú pre vás nepochopené.

Rok 2021 má však pre ľudí narodených v znamení Blíženec  jedno veľké pozitívum.  Na oblohe budete mať zbierku veľmi silných hviezdnych síl. Do vášho znamenia vstúpi Mars, ktorý tam bude prebývať po celý rok a všemožne vám pomáhať.  Na diaľku vás zas bude podporovať Venuša. Dokonca aj Mesiac bude v súlade s vašim znamením. Toto všetko vás bude formovať a viesť.

Čo to pre vás konkrétne znamená? Od prvého januárového týždňa budete cítiť v osobnom živote veľké vlny. Tieto vlny môžete vnímať ako deštruktívne a chaotické, ale v skutočnosti vás iba posúvajú bližšie k tým väčším veciam, ktoré ste hľadali. Môže to znamenať zmeny vo vašom osobnom živote, ale tiež to môže znamenať iba rozvrátenie doterajších vzorcov vo všetkých vašich existujúcich vzťahoch. Mohli by ste sa dokonca znovu dať dokopy s niektorými dávnymi stratenými priateľmi alebo bývalými láskami. Vesmír bude otriasať základmi vašich vzťahoch tak, aby veci upadli do vzoru, ktorý potrebujú. Ak je to možné, choďte do toho a verte, že hviezdy majú na mysli vaše najlepšie záujmy.

Ľudia narodení v znamení Blíženec by v nasledujúcom roku mali konečne upriamiť pozornosť aj na svoju rodinu. Najmä vo februári. Turbulencie, ktoré zažívali občas vaši najbližší, mohli narušiť vaše väzby k vám.  Venujte im pozornosť a uvidíte, kto nie je celkom sám sebou, kto je o niečo utiahnutejší ako zvyčajne a kto by mohol potrebovať trochu vašej podpory.

Na jar väčšinu príslušníkov vášho znamenia zaskočí skutočnosť, že vo vás  bude stúpať zaujímavá vlna umeleckých impulzov. Prekvapí najmä tých, ktorí doteraz nemali  nijaké umelecké ambície. V apríli bude existovať silná snaha vytvoriť niečo, čo vo vás silnie. Počúvajte tieto tvorivé nápady, a určite si na ne nájdite čas. Tento zaujímavý impulz vás môže priblížiť k vášmu nedosiahnutému snu.

Zdravie

V roku 2021 čaká Blížencov celkom dobré obdobie. Až na jar.  Budete plní sily. No to neznamená , že ste nezraniteľní.  Je to tak najmä vďaka planéte  Saturn, ktorý bude vašim anjelom strážnym. Berte ho jednoducho ako skvelého nebeského lekára.

Bude dobré, ak si svoje zdravie poistíte a pripravíte si hneď na začiatku roka zdravotný plán. To znamená, nevynechajte žiadnu preventívnu prehliadku.  Ak ste v tip-top forme, možno je čas začať myslieť na fitness plán? Vyformovať si trochu bruško nikomu určite nezaškodí. Alebo aspoň si stanoviť za dobrý cieľ, aby ste dokázali vybehnúť hore po schodoch bez zadychčania.  Začnite si niektoré ciele zapisovať. V priebehu roka budete na ne často odkazovať.

V marci 2021 postihne ľudí narodených v znamení Blíženec malá zdravotná kríza. A aj keď nejde o žiadnu veľkú tragédiu, bude to natoľko vážne, že jej budete musieť venovať nejaký čas a duševnú energiu. Trochu vás to vyčerpá a na niekoľko mesiacov sa zmení vaša životná cesta. To je v poriadku, pretože vás to aspoň prinúti resetovať a spomaliť svoje tempo. Blíženci by to mali brať ako takzvanú dovolenku, aby mohli načerpať nové sily.

Vzťahy

Čo sa týka citového života budú Blížencov opakovane navštevovať tri „ čarodejnice“: láska, sex a intimita. Zaujímavými spôsobmi sa vtrú do každodenných situácií. Niekedy po jednom,  a niekedy všetky tri naraz.

Január prinesie do popredia najrôznejšie otázky týkajúce sa intimity. Napríklad sa budete pýtať sami seba, či vôbec chcete zostať s terajším partnerom do konca života. To je v poriadku a dá sa to očakávať v zimných mesiacoch. Pravda je, že je tiež ideálny čas na to, aby ste oslovili ľudí a začali nadväzovať nejaké dočasné kontakty (alebo posilňovať tie, ktoré máte). Najmä okolo marca a júla Blížencov prekvapí skutočnosť , že k slovu sa dostanú vzťahy, o ktorých ste si mysleli, že už dávno zanikli. Možno sa nakoniec ukáže, že existuje veľa ľudí, ktorí na vás myslia a chcú, aby s vami mali dobré prosperujúce vzťahy.  Vedeli ste to?

Blíženci, sexualita pre vás bude mať po celý rok sériu neobvyklých pohybov. V polovici júla dosiahnete nezvyčajný vrchol sexuálnych energií. To znamená, že budete musieť svoje  feromóny trochu tlmiť. Na druhej strane vám to prinesie súlad s vlastným telom a jeho potrebami.

Posledná polovica roka bude o tom, ako sa z týchto informácií poučíte a budete ďalej žiť. V roku 2021 môže do bytia ľudí narodených v znamení  Blíženec prísť mnoho zaujímavých stretnutí, ktoré môžu ovplyvniť ich ďalšie rozhodnutia.

Peniaze

Január prinesie pre Blížencov isté finančné obmedzenia . Napríklad vo vašom zamestnaní môže dôjsť k určitému utiahnutiu opasku alebo k neočakávaným výdavkom. Bez ohľadu na to, akú formu majú, budú k vám peniaze prichádza len veľmi pomaly. To je však pre Blížencov prestrojené požehnanie, pretože vás to prinúti prispôsobiť sa (a budete sa musieť prispôsobovať) menej ako ideálnej finančnej situácii. Toto je osvedčený postup po zvyšok roka a po ňom. Berte to ako prípravu na to najhoršie, čo môže nasledovať.

Február našťastie zaznamená trochu oživenia vášho majetku, ale vždy majte pri sebe primeranú mieru opatrnosti. Počas tejto doby sa blízko vášho znamenia ocitne Mars , ktorý môže znamenať istú hrozbu.  Vy však budete pripravení a ak obmedzíte svoje výdavky, podarí sa vám dokonca i ušetriť.

Jar vám prinesie niekoľko zaujímavých príležitostí, ktoré by ste mohli  ľahko prehliadnuť. Nemôžeme ísť do konkrétností, ale povedzme, že vo vašom živote sú ukryté peniaze na miestach, kde by ste to najmenej čakali. Počas tejto doby a po celé leto majte oči otvorené dokorán. Približne v polovici mája 2021 vás osloví osoba, ktorá vám ponúkne príležitosť. Bude sa vám zdať až príliš dobrá na to, aby to bola pravda. Je v poriadku byť skeptický, ale túto osobu sa vám oplatí vypočuť.  Môže ísť o finančné poradenstvo, investičnú príležitosť alebo možno len neobvyklú pracovnú ponuku.

Práca

Dobré správy pre príslušníkov znamenia zverokruhu Blíženec. V novembri sa vám bude neuveriteľne dariť vo všetkých oblastiach. Vynikať bude jeden konkrétny dátum, a to 13. november.  Prečo to tak je? To vedia len hviezdy. Pravdepodobne je za tým vplyv Neptúna, ktorý sa postará o príliv energie do vášho znamenia. Čo to bude konkrétne znamenať? Nemožno povedať, ale len vedzte, že to bude silné. Možno bude tento deň vhodný aj na to, aby ste sa zbavili všetkého nepodstatného a toho, čo vás ťahá dolu. Týka sa to nielen vecí, ale najmä ľudí.

V marci 2021 sa stretnete s niekým, kto drasticky zmení vaše vnímanie seba samého. Popremýšľajte o ňom ako o nejakom učiteľovi, ale mentor môže byť vhodnejším výrazom, aj keď sa s ním stretnete iba raz. Informácie, ktoré od neho dostanete sa možno nebudú týkať ani vášho pracovného života. No váš postoj k svojej práci sa vďaka tomu zmení.

Vaša práca prinesie v júli ďalší stres, ale nie je to nič, čo by ste nedokázali zvládnuť. Napriek tomu je dôležité mať oči otvorené a čo je ešte dôležitejšie, pomáhať svojim spolupracovníkom, ako len môžete. Budete vidieť chyby, ktoré iní neuvidia a váš nadradený to ocení. Postavte sa v tejto dobe na stranu svojho šéfa. Do konca roka sa to každému vyplatí.

December bude pre vás obdobím zvláštneho pokoja. Možno to bude len ticho pred búrkou. Využite toto pokojné obdobie na načerpanie  nových síl. Druhú polovicu decembra si predstavte ako čas na inventarizáciu toho, čo ste získali – materiálne aj duchovne – a čo ste naopak stratili.

Kariéra

Ak ste sa narodili v znamení Blíženec, už veľmi dlhú dobu ste pripravení na veľké veci. Vždy ste vedeli, že by ste mali robiť niečo viac. Práve v roku 2021 zistíte, čo konkrétne. Počas tohto obdobia si objasníte možné spôsoby, ako spoznať svoju cestu, po ktorej by ste mali napredovať. Do nasledujúceho roka  vstupujte preto s dôverou  a istotou, že vás čaká vzrušujúca cesta smerujúca k vytúženému cieľu.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.