Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Býk

Narodili ste sa pod znamením zverokruhu Býk? Tak potom bude rok 2021 pre vás zaujímavým rokom. Toto je skvelý prechodný čas, čas na zmeny. Nezáleží na tom, koľko máte rokov alebo čo ste nedávno zažili. Konečne sa veci posunú, možno pomaličky alebo možno masívne. A táto zmena nebude čakať na to, či ste na ňu pripravení alebo nie.  Skúste sa na to pripraviť.

V januári to začne zmenou vizáže. Máte pravdu: je čas na premenu Býka. Nie, nemusí to znamenať hneď radikálnu premenu, že vás ani vlastná mater nespozná.  Strávte druhý januárový týždeň prechádzaním oblečenia, ktoré triedite medzi „zbaviť sa“ a „zachovať“ (malo by byť samozrejmé, že oblečenie, ktorého sa zbavíte, by malo ísť na nejakú charitu. Niekomu môže tričko, ktoré neradi nosíte, urobiť radosť). Je čas zbaviť sa vecí, ktoré nikdy nenosíte, vecí, do ktorých sa už nezmestíte a vecí, ktoré od roku 1993 nevyzerajú dobre. Potom by ste mali vytriediť veci, ktoré si  chcete nechať a možno zistíte zaujímavú skutočnosť. A to, že kupujete stále tie isté šaty. Hľadáte, či kupujete stále to isté oblečenie v nádeji, že sa to zmení.

Tento rok je čas na úpravu svojho vzhľadu a šatníka všetkých Býkov. A malo by sa to diať počas celých dvanásť mesiacov.  No nejde len o povrchnú zmenu imidžu všetkých príslušníkov narodených v tomto znamení zverokruhu.  To, čo sa tu deje, je to, že v sebe robíte veľké zmeny, ale začínate zvonku a pracujete ďalej. Nie je to typický prístup, ale je to v poriadku. V niektorých ohľadoch je to jednoduchšie, ale zase ľahko sa môže stať, že ak začnete s povrchnými vecami , môžete pri nich aj skončiť.  Hlavným cieľom pre všetkých Býkov je v skutočnosti  vidieť sa taký, aký skutočne ste. Nepanikárte: znamená to vidieť sa ako skutočne výnimočný, skvelý človek. Tento fakt sa v poslednej dobe na vašom vkuse nemusel vôbec prejaviť. A to je škoda. Mnohokrát ste možno práve vďaka tomu sami sebe prestali veriť a vidieť v sebe skvelú osobnosť.

Ak vás všetky tieto reči o novom šatníku znervózňujú kvôli peniazom, nemajte obavy.  Vždy sa nájdu nejaké financie, ktoré vás zachránia. Mnohí ľudia narodení v znamení Býk  zistia, že majú vo svojom okolí dobré víly, o ktorých vôbec netušili. Zrazu vás po dlhom čase oslovia a pomôžu vám.  Stačí napríklad, že vám zaplatia drahý obed alebo darujú vám drahý darček, po ktorom ste dlho túžili. Buďte vďační a vážte si to. Ak budete zase pri peniazoch vy, urobte to isté niekomu, kto to potrebuje viac ako vy.

Okolo 28. marca vám bude šťastena priať. Mali by ste si kúpiť žreb. Poteší vás výhra.

Zdravie

Ľudia narodení v znamení zverokruhu Býk by mali v roku 2021 pozornejšie počúvať svoje telo. Zvlášť by ste mali spozornieť  v júni. Najmä okolo 14. dňa vám bude vaše telo vysielať jasnú správu, ktorá hovorí: spomaľte a berte svoje zdravie vážne. Zatiaľ pôjde len o jemné varovanie, aby ste si uvedomili, že nikto z nás nemladne. Milí Býci, vypočujte volanie vášho organizmu. Hrozí vám totiž, že vám vaše telo bude čoraz nástojčivejšie dávať najavo vašu pominuteľnosť. Dbajte na tieto varovania, spomaľte a v prípade potreby vyhľadajte lekára. Ak budete konať podľa toho, malo by sa to objasniť do augusta 2021.

Apríl je časom, kedy  by ste si mali začať upevňovať zdravie. Napríklad začnite cvičiť alebo zmeňte svoj denný program. A to nemusí byť len kvôli štíhlej línii. Aj vaše telo potrebuje jednoducho zmenu. Nemali ste v roku 2020 na nič čas alebo ste jednoducho kvôli obmedzeniam nemohli? Tak teraz bez výhovoriek si zaplaťte napríklad členstvo v posilňovni alebo na plavárni či predplaťte hodiny jogy.

Vzťahy

Ľudia narodení v znamení Býk budú vďaka vyššie spomínaným zmenám viac sebavedomí a  viac príťažliví pre opačné pohlavie.  A ak už vo svojom živote niekoho máte, musí vás partner vidieť ako krásne stvorenie, ktorým naozaj ste.  Neschovávajte sa, Býci!  Využite túto príležitosť hlavne na jar roku 2021 a ukážte sa naplno. Nemáte sa totiž za čo hanbiť.

Hneď na začiatku roku 2021 sa stretnete s priateľmi, ktorí ukážu, že potrebujú pomoc. Nepôjde o nič vážne. Iba vás osloví kamarát alebo dvaja, ktorí by mohli potrebovať vašu radu či pomoc, aby sa im niečo podarilo. Toto je rola, pre ktorú ste ideálni, a tá, ktorá by pre vás nemala byť taká prekvapujúca. Čo by mohlo byť prekvapujúce pre príslušníkov znamenia Býk, je to, že keď budete pomáhať týmto priateľom, okamžite si všimnete na sebe nejaké zmeny. Pomoc iným vám vždy poskytla dobrý pocit, ale toto bude čas, v ktorom si konečne všimnete, ako veľmi sa pri tom cítite dobrým človekom.

To je to, čo chcete tento rok dosiahnuť každý deň. Nemalo by to byť pre vás šokom a malo by sa to pomaly stať vašim novým normálom. Tieto vlastnosti uvidia aj tí priatelia, ktorí potrebujú pomoc (a ich problémy sa väčšinou vyriešia do prvého februárového týždňa).

Jeseň 2021 bude pre znamenie zverokruhu Býk iná tým, že konečne zameriate svoju pozornosť na seba. Nebojte sa, nestane sa z vás egoista, ale vašou prvoradou prioritou bude starostlivosť o seba a hľadanie toho, aký je váš vlastný jazyk lásky.

Peniaze

Vaša misia na budúci rok, Býk, je jednoduchá: zarobte toľko peňazí (legálne), koľko len môžete. No a žiadne pochybnosti. Máte na to. Rok 2021 je totiž rokom, kedy si musíte urobiť zásoby na horšie časy.  Využite možnosti či už v zamestnaní alebo popri ňom, ako si privyrobiť k vášmu hlavnému príjmu.

Koncom júna ľudí narodených v tomto znamení stretne veľké šťastie. Za posledných pár rokov ste také nezažili. Chyťte príležitosť za pačesy a nebojte sa zobrať si, čo vám vesmír ponúka. Veď si to zaslúžite. Akékoľvek obchodné rozhodnutia, ktoré v tomto čase urobíte, prinesú neskôr počas roka ovocie. Dôverujte svojim inštinktom a všetkým svojim rozhodnutiam. V tejto chvíli tiež majte oči otvorené, aby ste zistili ďalšie možné plodné spôsoby získavania príjmu.

Práca

Môže sa stať, že v tomto roku budete mať neprajníkov viac ako inokedy. Je to závisť. Váš úhlavný nepriateľ môže byť skrytý alebo sa doteraz neprejavil naplno.  Tento neprajník bude čakať na vašu chybu. Môže to byť spolupracovník, ktorý vás chce vylúčiť z projektov. Neradi to hovoríme, ale dokonca to môže byť aj váš partner, ktorý cíti potrebu mať nad vzťahom väčšiu kontrolu.

Nech má táto závisť akúkoľvek formu, musíte sa rozhliadnuť okolo seba. Posvietiť si na ľudí vo svojom živote a zistiť, kto vám  v skutočnosti kryje váš chrbát a kto chce doň vraziť nôž. Nemajte pocit, že by ste sa mali pomstiť, ale musíte si dávať pozor. O koho ide, zistíte pravdepodobne v júli, no hlavne v druhej polovici mesiaca. Do augusta by mali byť jej zámery pomerne jasné, aj keď to popiera. V októbri sa vám naskytne obom veľká príležitosť a budete o ňu spolu bojovať.  Toto je vaše hlavné poslanie po zvyšok roka: ísť za touto príležitosťou a pokúsiť sa zvíťaziť. Hrajte férovo, nehrajte špinavo, ale neustále si strážte chrbát.

Prvé náznaky úspechu môžu ľudia narodení v znamení Býk čakať okolo  10. novembra. Tento nepriateľ sa nakoniec v roku 2022 môže stať spojencom.

Kariéra

Rok 2021 pre znamenie Býk prinesie veľké zmeny, ale s tým významným rozdielom, že budete na ne pripravení a zvládnete ich s ľahkosťou.  Chaos, ktorý vás čaká, vás nevyvedie z miery.  Tento  rok vám utkvie v pamäti ako čas, keď ste predviedli svoje schopnosti a mohli ste preskočiť dve rôzne etapy svojho života. To je dosť silné, takže dúfame, že si na konci roka chvíľu oddýchnete a využijete všetko. Uznajte všetky svoje úspechy. Zaslúžite si ich.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.