Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Lev

Ľudia narodení v znamení  Lev sa v roku 2020 dozvedeli o sebe veľké množstvo vecí.   Je pravda, že to neboli len ľudia, ktorí by spievali vaše chvály. Nastavili vám zrkadlo celkom blízko a vy ste videli každú škvrnu na vašej pokožke, každú vrásku. Museli ste sa pozrieť sami sebe do očí a vyrovnať sa s tým, kto ste. To však neznamená, že ste na zlej ceste. Rok 2021 je pre Levov pokračovaním. Môžete sa dostať  všade, kam chcete, a to aspoň o krok  ďalej.

Pre Levov to znamená, že január je ideálnym časom na to, aby sa skutočne pozreli na to, čo chcú. Začnime vašou finančnou situáciou. Nezískate žiadne peniaze navyše , ak si len poviete „Chcem viac peňazí“. Každý to robí. Aj miliardári. Vyhraďte si druhý januárový týždeň na to, aby ste si stanovili nejaké konkrétne finančné ciele. Vôbec nemusia byť grandiózne. Môžu byť celkom jednoduché. Možno vám postačí len pár eur navyše k výplate. Možno by ste chceli získať väčší dom alebo byt. Možno existuje dlh, ktorý chcete nechať zmiznúť. Možno chcete iba večeru v drahej reštaurácii každý piatok večer. Je na vás, aby ste na to prišli. Nájdite si čas a zistite, akú sumu v eurách potrebujete, spolu s primeraným časovým rámcom. V júli sa môžu vyskytnúť vážnejšie finančné problémy, ale nech už sa bude diať čokoľvek,  pamätajte na svoje ciele.

Zdravie

Februárová téma pre znamenie Lev sa bude týkať zdravia. Ak ste sa už nejaký čas nedostali k lekárovi, dohodnite si termín počas prvých dní v mesiaci. A ak ste doteraz necvičili pravidelne, je čas sa prihlásiť do telocvične, nájsť trénera alebo si zaobstarať bežeckú obuv a začať behať. Počas tohto mesiaca nie je priestor na výhovorky. Hviezdy hovoria, že je to PERFEKTNÝ mesiac na zahájenie režimu a jeho dodržiavanie s najväčšími úspechmi. A ak ste už dosť aktívni, nepoľavujte a pokračujte v tom, čo robíte, ale zvážte zmenu alebo vylepšenie. Február by mal byť pre Levov časom lepších zmien.

Jar 2021 predstavuje obdobie, keď budete chcieť vedieť o svojom zdraví viac. Ľudia narodení v znamení Lev by si mali urobiť trochu prieskumu. Nepoznáte rozdiel medzi dobrým a zlým cholesterolom? Doplňte si vedomosti. Je čas dohodnúť si stretnutie s odborníkmi na výživu, trénermi a všestranne informovanými ľuďmi. Nielen vaše telo bude chytrejšie. Nastalo vhodné obdobie, aby ste posilnili svoje vedecké základy.

Vzťahy

V oblasti lásky príslušníci znamenia Lev zistia o sebe veľa. Nebude to už  len povrchné  preplávanie náhodnými známosťami. Rok 2021 je rokom, v ktorom budete skúmať všetky parametre týkajúce sa vzťahov a zistíte o sebe viac akoby ste chceli. Áno, možno bude treba trochu experimentovať a skúmať. Ak vás táto myšlienka znervózňuje, relaxujte. Berte to ako turistiku do neznámych končín. Každú chvíľu si dajte oddych z práce a vyberte si miesto, ktoré znie zaujímavo. Ideálny čas na tieto turistické výlety bude koncom mája, koncom júla, celý september a zhruba v polovici novembra. Samozrejme, cestovať môžete kedykoľvek, ale tieto obdobia budú najplodnejšie, čo sa týka emocionálneho a duchovného vyťaženia zo zážitku.

V marci cestu Levom skríži osoba, s ktorou si budú dosť rozumieť. Môže to byť niekto, koho už poznáte, alebo náhodný neznámy. Vnukne vám nové nápady, ktoré budú súvisieť s vašou intimitou.

V septembri sa objaví láska, a to vo veľmi neobvyklých podobách. Môže vás to vyviesť z miery a zmiasť, ale láska je vždy trpezlivá a počká, kým sa usadíte a oddýchnete si. Všimnite si, že to nemusí byť romantická láska v podobe, akej ste ju poznali doteraz.  Uvidí vás v tom najlepšom svetle a vďaka tomuto citu sa stanete lepším. Ak sa mu otvoríte, z druhého konca vyjdete ako zmenený človek pripravený čeliť každému nepriateľovi, ktorý  vám skríži cestu.

Peniaze

Ak ste sa narodili pod znamením zverokruhu Lev, v januári stretnete človeka, ktorý sa vedome alebo nevedome stane vašim koučom v oblasti financií. Počúvajte jeho rady, oplatí sa vám to. Pomôže vám dosiahnuť váš skutočný potenciál.

Akákoľvek informácia, ktorú získate z tohto januárového stretnutia, ovplyvní  vašu činnosť v marci a apríli. Poskytne vám pohľad, o ktorom ste nikdy predtým neuvažovali. Niektoré informácie budú dobré, iné kritické, ale všetky užitočné. Čo teda robiť s týmito informáciami? Stanovte si priority a niektoré ciele na leto. Uvažujete nad väčšími investíciami? Pred kúpou dobre zvážte všetky za  a proti. Najvhodnejším časom na takéto finančné transakcie budú práve letné mesiace.

Práca

Čo sa týka zamestnania, najzaujímavejšie obdobie čaká znamenie Lev v polovici roka. Nezaobíde sa to bez množstva noviniek. Nezabudnite, že zmena je vynikajúcou príležitosťou na rast. Možno  budete mať pred niektorými novými vecami rešpekt, ale vás to nezastaví. V minulosti, keď ste čelili neistej situácii, ste sa dostali k podobným príležitostiam a darilo sa vám, tak verte svojim schopnostiam i tento rok.

Pred príchodom leta sa naopak, stanete vy radcom. Kolegovia budú čakať, ako zareagujete a podľa toho sa rozhodnú i oni. V tomto čase (koniec júna) si naplánujte stretnutie so šéfom, aby ste sa porozprávali o svojich budúcich plánoch v zamestnaní. Ak pochopíte, že žiadne neexistujú, možno je čas, aby ste si hľadali prácu inde.  Zamyslite sa nad svojimi ďalšími krokmi. August je ideálny čas na posun v kariére a vy ste na to pripravení.

Kariéra

December bude pre znamenie Lev  podobný ako január. Čo to znamená? Znamená to, že rok 2022 bude pre mnohých komplikovaný a každé znamenie bude bojovať. Pohybuje sa tu veľa nebeských aktivít a ľudstvo bude dosť skúšané. Znie to dramaticky, však? Pre vás to znamená, aby ste sa v decembri pripravili na budúci rok a načerpali čo najviac energie.

Príslušníci znamenia Lev sa  v roku 2021 stretli s každou svojou chybou. Nebolo to pre vás vždy príjemné. Avšak v tom lepšom prípade vám to odkrylo všetky vaše slabé a silné stránky. Obe sú pre vás rovnako dôležité, pretože tvoria vašu výnimočnú osobnosť. Vďaka nim ste celok.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.