Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Panna

Rok 2020 bol pre znamenie Panna dosť bojovným rokom. Nekompromisne ste si razili cestu vpred a každý, kto vám skrížil cestu, nemal šancu vám odporovať. Presne ako Viking dobyvateľ.  A čo ste vlastne milé Panny dobyli? Pre rôzne Panny to boli rôzne veci. Niektorí z vás si vo svojej práci konečne získali rešpekt, ktorý si zaslúžili. Niektorí z vás konečne našli lásku, ktorú hľadali po celé roky. Ale každá jedna Panna urobila pokrok, ktorý potrebovala, aby dosiahla to, čo chce. Kam teda ďalej môžete ísť?

Tak ako po každom víťazstve, teraz príslušníkov tohto znamenia zverokruhu čaká obdobie budovania svojho kráľovstva.  Musíte postaviť svoj hrad a chrániť svoje vydobyté postavenie. Je čas pripraviť plány na kamenné múry, začať obrábať pôdu a pripraviť sa na vládnutie.

Prvý januárový týždeň teda budete skúmať všetko, čo vás obklopuje, a uvidíte, kde musíte začať. Toto  rozhodnutie bude však celkom na vás. Potrebujete vylepšiť svoj milostný život? Zarobiť viac peňazí? Upevniť putá s priateľmi? Nájsť si lepšiu prácu? Vy ste tí, ktorí zoberú opraty do svojich rúk a nasmerujete svoju energiu tam, kde je to podľa vás potrebné.

Rok 2021začne pre ľudí narodených v znamení Panna veľmi priaznivo, pretože hviezdy budú podporovať akékoľvek vaše rozhodnutie. No iba v tom prípade, ak sa ho však budete držať a budete ho dodržiavať. To neznamená, že nemôžete správne postupovať, ak sa uberáte nesprávnym smerom. Ste bojovník a musíte predsa zariadiť kráľovstvo, ktoré si vás zaslúži.

A každé kráľovstvo začína u kráľa. Koncom januára až začiatkom septembra nastane ideálny čas, aby ste mohli urobiť nejaké zmeny, pokiaľ ide o vaše bývanie. To by mohlo znamenať rozsiahlu prestavbu alebo hľadanie nového domu alebo bytu. Ešte predtým by Panny mali zistiť, čo im dáva v živote zmysel. Kedy ste sa naposledy rozhodovali, kde budete bývať? Pred piatimi rokmi? Dvadsiatimi? Aj keď ste sa práve presťahovali, vyberali ste nové bývanie podľa rovnakých kritérií ako pred rokmi? Mali by ste svoju voľbu prehodnotiť a zistiť, čo naozaj potrebujete. Možno budete teraz potrebovať viac priestoru a tiež ideálne miesto, kde načerpáte dostatok energie. Môže byť čas na modernizáciu bývania.

Ak sú peniaze skutočnosťou, ktorá vás brzdí, pozrite sa, čo by ste mohli urobiť pre pozitívnu  zmenu. Napríklad ušetriť na bežných výdavkoch či odložiť  exotickú dovolenku o rok. Zmena bývania je totiž pre vás  omnoho dôležitejšou investíciou, ako sa vám môže na prvý pohľad zdať.

Váš vysnívaný domov k vám môže byť najbližšie v termíne približne od 16. februára do 5. marca. Možno vás čaká vzrušujúce obdobie, takže si oddýchnite a užite si to … všetko je dobrá zmena.

Zdravie

Ľudia narodení v znamení Panna by si mali dať pozor a nemali by veriť všetkému, čo čítajú na internete. Týka sa to najmä oblasti zdravia. Ak sa pokúsite prísť na najzdravší spôsob života na základe toho, čo nájdete online, zbláznite sa. Protichodné informácie, priame klamstvá a veľa humbuku vám bránia prísť na to, čo je pre vás najlepšie. Spoľahnite sa radšej na odporúčania svojich priateľov a odborníkov v oblasti výživy a zdravia.

Ale kde začať? Prvý januárový týždeň skúste osloviť svojich priateľov a blízkych, najmä tých, o ktorých viete, že v nedávnej minulosti mali zdravotné problémy. Nehanbite sa spýtať sa ich, čo im pomohlo k pozitívnej zmene. Počúvajte príbehy ľudí, ktorým dôverujete  a zbierajte podstatné informácie.

Tieto informácie vám potom neskôr pomôžu k pozitívnym zmenám. V lete sa môže ozvať nával stresových situácií  a hrozí vám možný úraz. Buďte v tomto čase viac opatrní a zbytočne nepreceňujte svoje sily.

Vzťahy

Každý bojovník potrebuje partnera. Čas na lásku bude pre znamenie zverokruhu Panna obzvlášť silný v apríli a máji. Ak momentálne nemáte žiadny vzťah, nastáva ideálne obdobie začať hľadať. Majte oči otvorené nielen pre potenciálnych partnerov, ale pozorne si všímajte všetky páry, ktoré vidíte okolo seba. Je čas skutočne zhodnotiť, čo vo vzťahu robíte a čo tam nechcete. Patria sem priateľstvá, mentorstvá, dokonca aj rodinné väzby. Sledujte ľudí okolo seba i okolité vzťahy a skúste zistiť, kde sa mýlia. Premyslite, či to chcete zažívať tiež. Veľmi dobre si totiž uvedomujete, že najmenej zraniteľnejší spôsob formovania osobného šťastia je učiť sa na cudzích chybách.

Ľudia narodení v znamení Panna, ktorí majú stabilný a šťastný vzťah, si môžu gratulovať. Je vám čo závidieť. Avšak o vzťah sa treba stále starať. Jar je pre vás preto vhodným obdobím na posilnenie vašej vzájomnej lásky. Osviežte vášeň a zmeňte spolu s partnerom zabehnutú rutinu. Prinesie to do vzťahu svieži vánok. Pozor však na radikálne zmeny, aby sa vánok nepremenil na víchricu.

Perfektná noc s ideálnym dátumom je okolo 17. apríla. V tú noc podniknite spolu niečo trochu neobvyklé, ale nič, čo by pre vás pôsobilo strnulo a formálne. Pamätajte: váš partner vás má rád pre to, akí ste.

Peniaze

V živote ľudí narodených v znamení Panna sa bude zaujímavým spôsobom objavovať planéta Jupiter. Predstavte si túto planétu ako veľkého vesmírneho bankára, ktorý k vám bude priateľský, ale mocný.  Čo to pre vás značí z pozemského hľadiska? Znamená to, že môžete dôverovať svojim finančným inštinktom, keď k vám prídu. Vaše predtuchy sú vedené najväčšou planétou v slnečnej sústave.  Ste teda inteligentnejší v oblasti peňazí, ako si myslíte.

Január je ideálnym časom na to, aby ste si dali do poriadku svoje financie.  V prvom týždni mesiaca urobte bodku, aby ste zaznamenali svoje dlhy, svoje aktíva, v podstate všetko, čo vlastníte. Nech to máte čierne na bielom.  Potom, ako si spravíte inventúru, položte si otázku: Prekvapujú ma tieto výsledky? Som šťastný/á z toho, čo vidím? Je to pre mňa znepokojujúce? Koncom februára sa navyše pripomenie tvrdá realita. Vďaka tomuto prehľadu aspoň budete vedieť , čo chcete tento rok dosiahnuť.

Ideálny čas pre väčšie nákupy je pre ľudí narodených v znamení Panna najvhodnejší počas jari. Ak chcete napríklad nové auto alebo chcete vymeniť práčku či sušičku, urobte tak koncom marca alebo začiatkom apríla. Pamätáte si na toho skvelého nebeského bankára, ktorého máte na oblohe? Nechajte si poradiť. Buďte inteligentní, urobte si menší prieskum, ale neváhajte príliš dlho, aby ste neprepásli šancu výhodne nakúpiť. Najbližší najlepší čas na kúpu vecí podobného charakteru nastane približne začiatkom roku 2022.

Leto prinesie celý rad potenciálnych finančných problémov, ktoré treba vyriešiť, pričom väčšina z nich zjavne prichádza z ničoho nič. Pripravte sa na to, pokiaľ to bude možné.  Napríklad utiahnite si opasok, alebo odložte dovolenku, ako to bolo spomenuté vyššie. Vďaka vášmu poradcovi sa vám podarí ušetriť množstvo peňazí a budete pripravení, keď sa táto situácia vyskytne znovu. Dôverujte však svojim inštinktom.

Práca

V januári čaká znamenie Panna búrlivý začiatok. Chystáte sa v práci prijať projekt, ktorý vás možno trochu vydesí a znepríjemní vám život. Avšak prijmite toto nepohodlie, pretože vás bude formovať a vďaka nemu budete rásť. Porastiete tiež aj v očiach svojich nadriadených. Veď nenadarmo sa hovorí, že čo ťa nezabije, to ťa posilní. Možno si vás práve vďaka tomuto projektu všimnú a v najbližšej dobe budete najvhodnejším adeptom na povýšenie. Milé Panny, nebojte sa dať o sebe vedieť, ukážte sa a vložte do toho všetko. Je to pre vás skvelá príležitosť.

Po tomto období nastane pre znamenie Panna celkom pokojné obdobie až do letných mesiacov. V lete sa opäť môžu objaviť ďalšie nové príležitosti. Tie sú ale podmienené tým, či ste na správnom mieste v správnom čase. Príležitosť môže byť v podobe nového zamestnania alebo preradenia na inú pozíciu u toho istého zamestnávateľa. Alebo začiatok podnikania. V tomto období treba čítať medzi riadkami a preskúmať oblasti, ktoré ste doteraz prehliadali. Avšak vysnívané zamestnanie vám nepadne do lona a bude preto potrebné niečo urobiť. Okolo 15. júna čakajte v pracovnej oblasti výrazný pokrok.

S príchodom zimných mesiacov si doprajte oddych. Veľký bojovník Panna môže teraz v pokoji odpočívať, vyhrievať sa na slniečku a v lesku vlastnej slávy. Pokiaľ vám to však váš bojovný usilovný duch dovolí…

Kariéra

Príslušníci znamenia Panna zažijú v roku 2021 ohromujúcu profesionálnu transformáciu. V decembri sa ani len nespoznáte, ak sa budete porovnávať s minulým rokom. Tento druh rastu je dobrým znamením dospelosti a to bez ohľadu na to, v akom veku sa nachádzate. Poučte sa z nasledujúcich lekcií a môžete sa stať uznávaným vo svojom odbore.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.