Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Ryby

Rok 2020 napáchal škody v každom znamení. Ani vy ste nevyviazli bez ujmy. Dokonca za posledných dvanásť mesiacov to na vás platilo dvojnásobne. Znamenie zverokruhu Ryby zažilo najviac skúšok a trápení. Nečakajte však, že dostanete za to medailu alebo niečo podobné. Znamená to, že by ste si mali vážiť samých seba za to, čo ste prekonali. Buďte k sebe milší ako obvykle. No a práve to je pre vás jedna z najťažších vecí. Pre znamenie Ryby sú tu v roku 2021 prichystaní pomocníci – Venuša a Mars. Prinesú vám energiu a môže vás tiež zasiahnuť vlna emócií. Avšak mali by ste byť na to pripravení a otvoriť svoje srdce.

Do nového roka by ste mali vstúpiť plní elánu a sebadôvery, pripravení čeliť všetkému, čo vám príde do cesty. Možno vás to prekvapí, ale hneď prvou prekážkou budú vaši blízki alebo členovia rodiny, ktorí nebudú súhlasiť s tým, čo chcete urobiť pre seba. Proti žiadnej z týchto prekážok nemusíte bojovať, treba sa im však vyhnúť. To ale neznamená, aby ste sa vyhýbali členom rodiny a ich potrebám. Iba konečne začnite myslieť na vlastné potreby a na prvé miesto dajte seba.

Zdravie

Ľudia narodení v znamení Ryby by už mali konečne prestať s ničením svojho tela. Rok 2021 by mal byť rokom, kedy sa konečne rozhýbete. Ten bežiaci pás, ktorý máte v pivnici nie je na vešanie bielizne. Začnite tým, že aspoň 20 minút denne budete vykonávať nejaký pohyb. Objavte, čo vás baví a robí vám radosť. Či je to prechádzka lesom, beh, tanec alebo cvičenie. Hocijaký pohyb vám prospeje. Avšak musí vás to baviť.

V júni by si vaše znamenie malo dať väčší pozor. Môžu sa objaviť úrazy, ktoré vám dokážu znepríjemniť váš život na dlhšiu dobu. Ak však nebudete preceňovať svoje sily a dokážete správne odhadnúť, na čo v skutočnosti máte, toto obdobie prekonáte bez väčšej ujmy. Skúste počas tohto mesiaca pokojnejšiu činnosť, ako je napríklad jóga. S príchodom chladnejších dní nezabúdajte posilniť vašu imunitu, aby ste boli chránení pred náporom vírusov.

Vzťahy

Ak ste sa narodili v znamení Ryby, môže vás čakať veľká láska. Príde koncom mesiaca február a toto obdobie môže trvať až do polovičky apríla. Buďte otvorení a nebráňte sa prebúdzajúcim sa citom. No ešte predtým by ste mali konečne začať milovať sami seba. Nemôžete predsa očakávať príliv silných citov od inej osoby, keď sa nedokážete mať radi ani vy sami. Možno si v hĺbke svojho srdca uvedomujete, že najväčším problémom bola práve sebaláska. Ak sa prijmete takí, akí ste, čaká vás nádherný cit, ktorý vám môže vydržať roky.

To platí i pre zadaných, ktorí sú vo vzťahu nešťastní. Väčšina vašich vzťahov bola extrém buď jedným, alebo druhým smerom: príliš žiadostivá, príliš stabilná a podobne. Ľudia, ktorých v tomto období stretnete, sú s vami zosynchronizovaní tak, aby ste sa navzájom krásne vyvážili. Aj osoby, ktoré nie sú potenciálnymi milencami – vaši priatelia – budú jinami vašim jangom. Milé Ryby, rozhoďte teda svoju sieť do sveta a nadväzujte kontakty s ľuďmi, s ktorými sa stretnete. Deň 26. február predstavuje obzvlášť silný čas na tieto spojenia. Zistite, kto potom vstúpi na vašu obežnú dráhu.

Okrem romantických citov však budete priťahovať opačné pohlavie aj po sexuálnej stránke. Najmä v marci vaša sexuálna energia očarí takmer každého. Ak ste v trvalom vzťahu, táto nová vášeň prekvapí i vášho partnera a prebudí v ňom znovu iskru. No pozor, môže vás to lákať i na nezáväzný flirt. S príchodom decembra sa budete cítiť iní. Otvorenejší, lepší, milší a sebavedomejší. I keď ste svoj výzor navonok nezmenili, túto premenu si všimne každý. To všetko preto, že ste dokázali prijať samých seba.

Peniaze

Pre osoby narodené v znamení zverokruhu Ryby je tu veľmi dobrá správa. Celý rok 2021 bude plný fantastických finančných príležitostí, za predpokladu, že viete presne, kde ich máte hľadať. Niektoré z nich budú zrejmé a ich prítomnosť bude jasná. Ostatné budú skryté a trochu zložitejšie a hneď vám nezarobia peniaze. Vy však budete výborným hľadačom pokladov.

Ďalšia výborná príležitosť na zarobenie peňazí príde v marci. Musíte mať však oči a uši dobre nastražené a všímajte si svoje okolie. Pôjde o niečo neobvyklé. Nestanete sa síce zo dňa na deň veľkým boháčom, ale váš finančný rozpočet sa vám určite polepší. Nakoniec to môže dokonca viesť k ešte väčšej príležitosti.

V septembri by ste mali myslieť na nastolenie rovnováhy – dostali ste, tak treba dať. Ak ste mali v predchádzajúcich mesiacoch úspech a podarilo sa vám zarobiť pekné peniaze navyše, venujte pár eur na charitu. Zostali vám nejaké peniaze v peňaženke? Urobte dobrú vec a venujte ich niekomu, kto ich potrebuje viac ako vy. Možno dobrý pocit, ktorý budete mať, sa vám zapáči natoľko, že budete chcieť z toho urobiť pravidlo. Kto vie?

Práca

Ľudia narodení v znamení Ryby to budú mať v pracovnej sfére celkom zaujímavé. Nebude však dôležité miesto ich zamestnania, ale prístup k nemu. Najradšej by ste boli, keby ste nemuseli pracovať? Nuž, zatiaľ do práce chodiť musíte. Ale v roku 2021 budete mať šťastie, že to máte oproti vašim kolegom omnoho jednoduchšie.

Začiatkom roka zažijete na svojom pracovisku najrôznejšie búrky. Niektorí vaši kolegovia môžu prísť o zamestnanie, iní môžu ísť s platom dole. Vás sa to však nedotkne. Naopak, budete oporou vášho šéfa a ani ste sa o to nijak obzvlášť nemuseli snažiť. Jednoducho robte, čo vám prikážu. No nič navyše, pokiaľ vás nadriadení nepožiadajú. Nakoniec i tak bude podľa vás, preto neplytvajte energiou na miestach, kde je to zbytočné.

S príchodom leta sa to môže Rybám skomplikovať v podobe zlých vzťahov s kolegami. Prekvapí vás to, lebo toto ste od svojich spolupracovníkov nečakali. Je to jednoducho závisť a nemali by ste si to pripúšťať k telu. V tomto období si spíšte zoznam, čo vás najviac baví a čo nie. Čo je pre vás dôležité a čo vás vôbec nezaujíma. Ku koncu roka 2021 by ste mali byť pripravení na zmeny. Budú sa týkať vášho pracovného miesta. Preto nasledujúce mesiace relatívneho pokoja by ste mali využiť na zistenie toho, akým smerov chcete ďalej napredovať.

Kariéra

Rok 2020 bol pre znamenie zverokruhu Ryby naozaj ťažký. A ani roky predtým neboli k vám celkom láskavé. Rok 2021 je však začiatkom novej éry pre Ryby, v ktorej uznávate svoju nadzmyselnosť i krásu a začínate pracovať trochu ľudskejším tempom. To sa vám veľkolepo vyplatí. December by mal byť pre vás čarovným časom. Budete si užívať lásku svojich blížnych a vychutnávať si teplo domova.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.