Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Strelec

Milí Strelci, premenili ste sa minulý rok z chaotického človeka slobodného ducha na niekoho, kto je o niečo spoľahlivejší ?  Vašu osobnosť to však nezmenilo. Len ste zistili, že niekedy sa oplatí zachovať chladnú hlavu a značne vám to uľahčí život. Bolo to životné zistenie, ktoré ponúka rovnováhu medzi slobodným duchom a spoľahlivosťou, a vášnivo ste sa ním riadili. A v roku 2021 táto  rovnováha bude podrobená mnohým skúškam.

V januári a vo februári bude ľuďom narodeným v znamení Strelec veľmi zaťažko udržať rojka vo svojom vnútri. Presne tak ako dieťa, ktoré začuje zmrzlinárske auto.  Tak ho nechajte, nech si splní, po čom srdce piští.  Vaša racionálnejšia stránka povahy sa bude snažiť  odpratať rojkovi z cesty prekážky a vyčistiť ju od nebezpečenstiev. Nechajte rojka v sebe, nech si užije. Dodá vám to energiu na omnoho náročnejšie obdobie, ktoré vás bude čakať.

Vo februári vám príde do cesty niekoľko fantastických pracovných príležitostí, najmä asi druhý týždeň. Môžu to byť veci, ktoré ste už istý čas sledovali, ale je tiež pravdepodobné, že vás úplne prekvapia. O to viac si musíte byť istí, že ste na ne pripravení . Na praktickej úrovni to znamená, že treba si pripraviť aktuálny životopis. Na abstraktnejšej úrovni to znamená psychicky sa povzbudiť a vnútorne sa pripraviť na zmenu a nový začiatok. Môže vám v tom pomôcť dobrá motivačná kniha alebo stretnutie s priateľom, ktorý vás vie vždy nakopnúť správnym smerom.

Počas jari a leta sa v Strelcoch naplno prejavia umelecké sklony. Dostanete niekoľko skvelých nápadov, ktoré sa oplatí realizovať.

Koncom apríla zavládne vo svete negatívna energia, ktorá prinesie veľa paniky a starosti takmer všetkým znameniam zverokruhu. Aj keď nepôjde o apokalypsu, niektorí ľudia vo vašom okolí to tak budú vnímať.  Toto je ideálny čas na to, aby ste boli majákom nádeje. Budete akýmsi vzorom, lebo vďaka nadhľadu, ktorý máte, šírite okolo seba pokoj.

Zdravie

V uplynulom roku si Strelci viac ako inokedy uvedomili pominuteľnosť vlastného bytia. Opantali vás myšlienky na smrť. Možno tomu pomohla pandémia, strata blízkej osoby či iné smutné udalosti , ktoré sa odohrali vo vašom okolí. Nie je na tom nič zlé, keď takýmto myšlienkam nevenujete zbytočne veľa času. Avšak už stačilo. Tento rok by to malo byť iné. Treba svoj pohľad uprieť smerom do budúcnosti a prestať sa ľutovať.  Začnite tým, že budete viac pracovať na svojom zdraví. Zlepšením fyzickej kondície budete pripravení čeliť  ďalším udalostiam, ktoré sa vám nemusia páčiť.

Na jar si naplánujte návštevy lekárov  a absolvujte preventívne prehliadky. Dozvedeli ste sa, že treba niečo zlepšiť? Tak šup do toho. Neodkladajte na neskoršie obdobie. Chcete schudnúť? Jesť lepšie? Staráte sa o svoje srdce? Naplánujte si jednotlivé kroky na postupné zlepšenie vášho zdravia.

Koncom februára alebo začiatkom marca postihne Strelcov slabé ochorenie, ktoré ich trochu vyradí z bežného života. Postačí vám to na to, aby ste sa na chvíľu zastavili a začali viac počúvať svoje telo. Je čas odpočívať a odpočívať. Presne toto vám hovorí váš organizmus a nezahrávajte sa s ním. Našťastie jeseň so sebou prináša nielen dobré zdravie, ale aj vlnu novej energie. Môže za to červená planéta Mars, ktorá vstúpi  v tomto období do vášho znamenia.  Vďaka tejto energii môžete pokračovať  v aktivitách na zlepšenie vašej fyzickej kondície. Prvé plody vášho úsilia sa môžu prejaviť už v novembri.

Vzťahy

Ľudia narodení v znamení Strelec si v roku 2021 uvedomia takmer všetky podoby lásky. Zistia, že všetky sú cenné a dávajú bytiu ten pravý zmysel. Február vám prinesie najmä priateľskú lásku. Po dlhej dobe vás čakajú stretnutia, ktoré vás nabijú pozitívnou energiou. Dostane sa vám tiež pozitívnej spätnej väzby, čo posilní vaše sebavedomie.

Pod láskou si mnohí Strelci predstavia zamilované bozky a mileneckú lásku. No treba si však uvedomiť, že každá interakcia s ľuďmi v našom živote, zahŕňa určitý aspekt lásky. Akokoľvek to znie čudne, pociťujete lásku k svojim spolupracovníkom, dokonca aj k tým, ktorí sa vám až tak nepáčia. Je to puto súdržnosti a familiárnosti. Na túto formu lásky sa treba zamerať v apríli. To je láska každodenného života a ľudí, ktorí sa pre vás stali zvykmi. Sústreďte sa na týchto ľudí a na to, čo pre vás znamenajú. Je dôležité mať na pamäti: že jedného dňa tu nebudú. Zistite, čo pre nich môžete urobiť a čo potrebujú. Vypočujte si ich príbehy.

Na jeseň 2021 by mali príslušníci narodení v znamení Strelec obrátiť svoju pozornosť  smerom k sebe. Venujte sa svojim záujmom a potrebám. Veď každý občas potrebuje oddych.  Atmosféra vianočných sviatkov pomôže upevniť puto rodiny a vy si uvedomíte, že máte okolo seba tých správnych ľudí, s ktorými sa cítite fajn.

Peniaze

Aj keď ľudí narodených v znamení Strelec nemožno považovať za „lacných“, rok 2021 bude rokom,  kedy by mali začať viac investovať do seba. Nikdy ste neboli výstrední a okázalí. To je v poriadku. Nadišiel však čas, kedy prídete na to, že utratiť nejaké peniaze na sebe nie je nič zlé a nikto vás za to neodsúdi. Koniec koncov, robíte to i pre svoje zdravie.  Vždy ste chceli masáž? Hneď, ako to bude možné, objednajte sa na ňu. Nikdy ste nemali pedikúru? Teraz je ten správny čas. Naplánujte si to v najbližších mesiacoch, a všímajte si, ako sa potom cítite. Malo by vás to obohatiť o množstvo pozitívnych pocitov. Tak presne to je ono. Takto vyzerá definícia dobre vynaložených peňazí.

Na jar si urobte čas a dôkladne sa pozrite na svoje financie. Pre väčšinu ľudí je ideálnym obdobím začiatok roka. Ale pre vás, Strelec, bude koniec marca. Prečo? Saturn na vás v tejto dobe bude jasne svietiť a dá vám múdrosť jasne vidieť váš finančný obraz bez toho, aby vaše emócie alebo vášne prebrali kontrolu. Buďte si istí, že vás zistenia prekvapia.  Možno odhalíte, že vám unikajú veľké financie na zbytočnostiach. Práve letné mesiace budú predstavovať  ideálne obdobie na to, aby ste si stanovili ciele a urobili prvé kroky k pozitívnym zmenám.

Práca

Čo prinesie rok 2021 ľuďom narodeným pod znamením Strelec? Mnohých z vás čaká povýšenie. Stane sa z vás šéf.  Objavíte opojnú chuť moci. Tí z vás, ktorí už patria k nadriadeným, si svoje postavenie ešte upevnia. Tento rok budete najlepším šéfom vôbec . Necítite sa na to? Verte tomu, že na to máte. Objavíte navyše v sebe vlastnosti, ktoré  vám šéfovanie uľahčia.

Ak sa vám vyššia pozícia nečrtá na tunajšom pracovnom mieste, tak ste pripravení na zmenu.  Vlastnosti, ktoré vám pomôžu viesť, uľahčia vám i hľadanie nového zamestnania. No nič sa nestane, ak ste na svojej súčasnej pozícii spokojní a nemáte záujem o zmenu zamestnania. Či je to tak, či onak, za každých okolností dôverujte svojmu inštinktu. Majte oči otvorené a rozprávajte sa s ľuďmi vo vašom okolí.

Kariéra

Aký budete voči svojim nadriadeným? Strelci, ste skvelí šéfovia. Nielenže necháte ľudí čerpať dni voľna, ale v prípade potreby im poskytnete aj vedenie a mentorstvo. Dokonca si uvedomíte, že sa budete správať  ako šéf, ktorého ste vždy chceli (a potrebovali). Niekedy je potrebné, aby ste si vyskúšali i druhú stránku veci. Táto skúsenosť vám pomôže nielen napredovať a budovať vlastnú kariéru. Poskytne vám to i potrebný nadhľad, ktorý sa vám zíde i v súkromnom živote.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.