Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Váhy

Pre ľudí narodených v znamení Váhy znamenal rok 2020 veľkú školu života. Bola to pre vás dobrá skúsenosť a veľa ste sa naučili. Teraz to budete môcť posunúť ďalej.  V roku 2021 sa stane znamenie Váhy pre ľudí vo svojom okolí veľkou oporou. No nebojte sa, myslí sa i na vás. Rok 2021 je ten, kedy si prídete na svoje a stanete sa hviezdou tímu.

V januári každý po ťažkom roku zatúži po prestávke. Vaši priatelia i rodina budú potrebovať niekoho, o koho sa môžu oprieť a posťažovať si. Preto január bude pre príslušníkov znamenia Váhy mesiacom poslucháča. To neznamená, že by ste mali zanedbávať svoje vlastné potreby alebo ich potláčať na druhé miesto. Ak však túžite byť potrební , buďte bútľavou vŕbou a radcom. Verte, máte čo ponúknuť. Nakoniec budete radi, že ste sa tak zachovali, vráti sa totiž k vám spätná väzba, ktorá vás obohatí.

Zdravie

Ľudia narodení v znamení Váhy sa v roku 2021 konečne prebudia. Nevážili ste si svoje telo? Stratili ste z dohľadu svoje ciele o zdravšom živote? Je čas ich znovu oživiť. Začiatok roka venujte tomu, že konečne začnete počúvať potreby vášho tela. Sústreďte sa na jeho prejavy a reálne zvážte, čo tento rok potrebujete zmeniť. V prvom rade treba však prijať na sebe i to, čo nenávidíte. Odmietanie svojho tela všetko len zhorší.

Ďalším dôležitým krokom bude cvičebný program, ktorý sa začína vo februári. Ak to bude potrebné, vyhľadajte profesionála, ktorý vám poradí, ako začať. Práve to bude pre znamenie Váhy to najhoršie. Strach, že prijmete nesprávne rozhodnutie totiž môže naštrbiť vaše počiatočné odhodlanie. Ak zotrváte do marca vo svojom odhodlaní, máte napoly vyhraté. Váš veľký cieľ žiť zdravším životom si rozmeňte na drobnejšie, potom sa vám nebude zdať až tak vzdialený.

Ľudia narodení v znamení Váhy sa v lete 2021 môžu ocitnúť v nepríjemnej situácii. Na obzore sa môže objaviť nečakaná choroba. Ak sa vám aspoň z časti podarilo vykročiť správnym smerom, teraz vám to veľmi pomôže. Telo, ktoré je v dobrej kondícii si ľahšie poradí s každou zdravotnou komplikáciou.

V septembri si konečne vydýchnite a budete sa cítiť plní energie. Dobrá fyzická kondička by vám mala vydržať až do konca roka. Do ďalšieho roka budete vstupovať zdravší a silnejší.

Vzťahy

Pokiaľ ide o milostný život, bude rok 2021 pre znamenie Váhy celkom zaujímavým.  Najsilnejší vplyv Venuše sa prejaví v apríli, júli, októbri a chvíľu i v novembri. Zažijete silné emócie. Toto budú obdobia, kedy budete uväznení  v búrke emócií týkajúcich sa lásky, sexu, spojenia, intimity a vášho miesta medzi ľuďmi. Wow! Využite tieto príležitosti a naplno si to vychutnajte.  Avšak ujasnite si ešte na začiatku, čo vlastne chcete a ako by mal vyzerať váš súkromný citový život.

Znamenie Váhy ovládnu dve veľmi zaujímavé nebeské sily, ktoré budú tento rok 2021 dohliadať na ich milostný život. Merkúr a Pluto sledujú, ako na tom ste, koho máte radi a ako sa k vám správajú. Poskytnú vám potrebný nadhľad. A naučia vás dôležitú vec. Konečne časť svojej lásky obrátiť aj smerom k sebe.  Môžete začať každý deň s tým, že sa oceníte za päť vecí, ktoré ste doteraz dosiahli.

V druhej polovici roka sa stanete poradcom pre svojich priateľov v oblastiach lásky. Prečo práve vy? Skôr si položte otázku – a kto iný? Práve vy máte za sebou mnoho skúseností. Príslušníci narodení v znamení Váhy majú čo povedať iným. Dôležité je však vedieť odhadnúť ten správny čas. Nikto totiž netúži po nechcených radách, najmä pokiaľ ide o lásku.

November a december prinesie do vášho citového života novú lásku. Alebo tú novú lásku oživíte vo vašom súčasnom vzťahu. Bude to pre vás znamenať dosť protichodné pocity, v ktorých sa nevyznáte. Na jednej strane vášho partnera budete túžiť opustiť, na strane druhej neviete si bez neho predstaviť ďalší deň. Konečne by ste mali počúvať  svoje srdce a nie rady iných. Len vy sami vo svojom vnútri najlepšie viete, čo vás urobí šťastnými. Začnite sa konečne počúvať!

Peniaze

Február a začiatok marca sa naskytne niekoľko príležitostí prísť k financiám. Nemusí byť z toho nič, ale vy sa vďaka tomu poučíte. Robte si poznámky, zíde sa vám to! Takisto pozorujte svoje okolie a venujte pozornosť tomu, čo ľudí trápi a prečo panikária. Ak sa dokážete poučiť  z cudzích chýb, podarí sa vám zachrániť vaše investície.

Najväčšou misiou v oblasti financií v roku 2021 pre znamenie Váhy je nájsť si vedľajší príjem. Porozmýšľajte o tom. Je tu niečo, čo radi robíte? Máte koníčka? Rozmýšľali ste o tom, či sa dá speňažiť? Dá sa premeniť na druhé zamestnanie? Nemusí vám to hneď prinášať veľa peňazí, no to však neznamená, že to tak bude stále. Na začiatok vám to prinesie aspoň sebarealizáciu a radosť z toho, že robíte vec, ktorá vás baví. Úspech sa nemusí dostaviť hneď. Nevzdávajte to.

Ľudí narodených v znamení Váhy stretne v júli šťastena. Prídu k vám peniaze v hotovosti a to z neočakávaného zdroja.  Môže to byť príbuzný, ktorý vám dáva darček, ale rovnako dobre by to mohla byť výplata poistenia alebo dokonca žreb. Prvý júlový týždeň vás to prekvapí a poteší, ale buďte opatrní. Nemiňte to všetko naraz. Aspoň časť odložte alebo zaplaťte svoje dlhy. Vrtkavá šťastena k vám už totiž nemusí tak ľahko zablúdiť.

Práca

Príslušníci znamenia zverokruhu Váhy boli v zamestnaní vždy veľkou oporou a spoľahlivou silou. Ste osobou, na ktorú sa každý obráti, keď potrebuje poradiť.  Začiatkom roka však budete cítiť na svojich pleciach ťarchu. Zvýšená pracovná záťaž spôsobí, že sa začnete cítiť zneužívaní. Je práca prerozdelená spravodlivo? Ste za svoj výkon aj riadne odmeňovaní? Práve prvý štvrťrok je ten pravý čas pre znamenie Váhy na to, aby ste mohli uplatniť svoje nároky a začať akékoľvek rozhovory o zvýšení platu a stave svojej práce.

Avšak nečakajte zázraky. To, že sa ozvete, automaticky neznamená, že budete stúpať po kariérnom rebríčku hore. Dobrá rada pre vás, najskôr si svoj názor  overte u kolegu, ktorého názor si vážite a viete, že od neho dostanete spoľahlivú spätnú väzbu. Najideálnejší kandidáti sú medzi znamením zverokruhu Ryby a Lev.

Na jar budete v dobrej kondícii, aby ste mohli správne posúdiť seba a svoju hodnotu na trhu. Čo teda robiť s týmito novými informáciami? Začnite sa rozhliadať. Začiatok apríla bude pre vás najplodnejším obdobím na hľadanie novej (a lepšej) pracovnej situácie. V tejto dobe budete pre budúcich zamestnávateľov najatraktívnejší, skutočný poklad na pracovisku. Využite to naplno a nájdite si nové zamestnanie, ktoré vám bude vyhovovať viac ako to súčasné.

Kariéra

V júni vstupuje do znamenia Váhy Merkúr a Venuša. Čo to pre vás znamená? Energie spomínaných planét budú mať vplyv najmä na vašu kariéru. Títo dvaja ochrancovia budú nad vami držať ochrannú ruku. Verte teda svojej intuícii a svojim schopnostiam. Možno vám prídu do cesty vhodní ľudia, ktorí vás správnym smerom posunú na vašom kariérnom rebríčku. Alebo dostanete výborný nápad, ktorý sa oplatí realizovať. Kto vie? Koncom roka možno budete niekde celkom inde, ako ste boli na jeho  začiatku. Šťastie však máte len vo svojich rukách…

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.