Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 38. týždeň (20.09. - 26.09.) pre znamenie Blíženci

Nepoddávajte sa clivote a sústreďte sa na prítomnosť. Žijete totiž tu a teraz, nie v minulosti.

Zdravie

U niektorých z vás sa môžu objaviť problémy s krvným tlakom. Mali by ste spomaliť a nepoddávať sa stresu. Viete totiž dobre, že srdcovocievne ochorenia sú najčastejšou príčinou úmrtí.

Vzťahy

V nasledujúcom týždni budete mať možno sklony oddávať sa sneniu. V myšlienkach sa budete sentimentálne vracať na miesta, ktoré ste navštívili počas dovolenky alebo výletu a kde ste zažili nezabudnuteľné chvíle s niekým, s kým sa už nikdy nestretnete. Urobíte dobre, ak poslúchnete rady svojich priateľov. V budúcnosti budete za ne vďační.

Peniaze

Ak si dokážete zachovať chladnú hlavu, presadíte svoje názory. Najmä  sa vyhnete všetkým finančným záležitostiam, rôznym investíciám či podpisovaniu podnikateľských zmlúv, ktoré by neboli pre vás výhodné.

Práca

Mnohých čaká veľké pracovné vypätie. No v žiadnom prípade vám to náladu nepokazí. Dokonca pocítite isté vnútorné uspokojenie. S kolegami to nebude tento týždeň až tak ľahké. Dostanete sa do sporov a budú po vás chcieť, aby ste ich rozsúdili. Počúvajte svoju intuíciu.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.