Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 9. týždeň (22.02. - 07.03.) pre znamenie Blíženci

V nastávajúcich dňoch budete žiariť. Všimne si to najmä opačné pohlavie. Využite to na zlepšenie svojich vzťahov.

Zdravie

Zdravotne ste na to veľmi dobre. Nečakajú vás žiadne komplikácie ani hrozby. Naplánujte si dlho odkladané operácie, ak treba. Dopadne to vo váš prospech.

Vzťahy

V nasledujúcom týždni sa príslušníci vášho znamenia nebudú môcť zbaviť pozornosti opačného pohlavia. Aj keď sa pokúsite jemne vysvetliť , že by ste chceli byť sami, nezmôžete nič. Takže na chvíľu budete musieť zabudnúť na samotu. Láska vám prinesie veľa radosti. Nezadaní sa môžu vážne zamilovať.

Peniaze

Doprajte si radosť a vrhnite sa na nákupy so svojimi priateľmi. Budete mať šťastnú ruku na pekné a lacné kúsky.

Práca

V zamestnaní upútate svojim šarmom a vtipom. Všimnú si to aj nadriadení a možno vám zveria dôležitú úlohu, ktorú by inak nedali  vám ale niekomu inému. Pomaličky si získate i dôveru večne podozrievavého kolegu. Kto vie? Možno z toho vznikne i nové priateľstvo na pracovisku.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.