Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 39. týždeň (21.09. - 27.09.) pre znamenie Blíženci

Počas týždňa môžete veľa stratiť, ak sa budete snažiť  za každú cenu  dokázať svoju pravdu. Týka sa to buď pracovného, alebo súkromného života. Vyvarujte sa preto zbytočných konfliktov.

Zdravie

Stres sa začína podpisovať na vašom zdraví.  Bolesti  hlavy alebo nespavosť  by ste mali konečne riešiť, lebo to môže vyústiť do závažnejších problémov.

Vzťahy

Hviezdy odporúčajú, aby ste sa počas nasledujúcich siedmich dní obrátili na duchovné praktiky. Dajú odpovede na dôležité otázky vo vašom živote. Od druhej polovice týždňa by ste mali očakávať neopodstatnené scény žiarlivosti. Je lepšie vyhnúť sa konfliktom, lebo to neskončí dobre. Nezabudnite , že existujú odborníci.

Peniaze

Pociťujete stále nedostatok peňazí a vyzerá to tak, že sa to v nasledujúcich dňoch nezmení. Prestaňte sa však sústreďovať na to, čo nemáte, ale na to, čo máte.

Práca

V zamestnaní by ste to tento týždeň mali zvládnuť bez zbytočných stresov. Samozrejme ale iba v tom prípade, ak nebudete vyhľadávať konfrontácie s ľuďmi, ktorí majú iní názor ako vy. Múdrejší predsa ustúpi.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.