Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 9. týždeň (22.02. - 07.03.) pre znamenie Býk

Tento týždeň sa venujte iba sebe.  Oprášte staré sny a  koníčky. Každý by mal mať čas aj pre seba.

Zdravie

Koncom týždňa sa môže ohlásiť staré ochorenie alebo jazvy, ktoré budú bolieť. Neprepínajte svoje sily.

Vzťahy

Vy by ste nemali v najbližších siedmich dňoch očakávať žiadne veľkolepé romantické udalosti. Naopak, budete pôsobiť zakríknuto a odťahovať sa od spoločnosti. To vám aspoň dá príležitosť venovať viac času sebe. Prečo nie? Je to zlé, ak  konečne budete  riešiť  sami seba bez toho, aby ste stále prihliadali na potreby iných?

Peniaze

Zbytočne neutrácajte. Tento týždeň vás čakajú nečakané výdavky a bez rezervy by ste to mali ťažké spamätať sa.

Práca

V nasledujúcom týždni bude vaše pracovné nasadenie veľmi slabé. Nebaví vás nič  a ste bez energie. Je to preto, lebo ste boli v poslednej dobe stále pod napätím. Keď  to všetko opadlo, začali sa ozývať aj vaše potreby. Naučte sa povedať svojim kolegom konečne NIE. Máte právo aj na vlastnú kariéru a svoje záujmy. Kto chce, bude si vás vážiť i bez toho, že zaň urobíte jeho prácu.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.