Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 18. týždeň (03.05. - 09.05.) pre znamenie Kozorožec

Počas tohto týždňa sa nedajte nikým zlákať na krivolaké cestičky. Vaše počínanie by partner asi nepochopil.

Zdravie

Žiadny zdravotný problém vám nedokáže pokaziť náladu. Napriek tomu, že ste plný energie, zbytočne neriskujte.

Vzťahy

Naskytne sa vám možnosť zaujímavého stretnutia, ktoré vám v budúcnosti bude prospešné. Nemali by ste sa nudiť. Týždeň bude plný nových poznatkov a priamo stvorený na vaše zámery. Čas praje všetkému novému. Ak ste sami, môžete stretnúť toho pravého alebo pravú.

Peniaze

Podajte si športku, môžete totiž vyhrať. Budete úspešní i v obchodných rokovaniach.

Práca

V práci budete všetko hravo zvládať. Nechá si od vás poradiť dokonca i váš odporca. Mali by ste si začať viac dôverovať  a viac sa snažiť presadiť. Majte porozumenie pre druhých, najmä pre tých, ktorí sú vám naklonení a myslia to s vami dobre. Buďte veľkorysí , snažte sa prehliadnuť nejakú tú chybičku a získate si nových priateľov. Využite priaznivý týždeň tiež na to, aby ste sa pred nadriadenými zviditeľnili a presadili niektoré svoje nápady. Rozhodne tým nič nestratíte.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.