Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 38. týždeň (20.09. - 26.09.) pre znamenie Ryby

Horoskop na tento týždeň sľubuje nové zážitky. Najmä pre tých, ktorí sú otvorení zmenám.

Zdravie

Cítite sa plní energie a vitality. Využite to a doprajte svojmu telu dostatok pohybu pre utuženie zdravia.

Vzťahy

V láske vás čakajú tento týždeň skúšky vašej vernosti. Vo vašej blízkosti sa nachádza človek, ktorý vás priťahuje. A neviete, čo s tým.  Dobre si premyslite, čo vlastne čakáte od vašej lásky, lebo aby vás na konci týždňa nečakalo veľké sklamanie. Nie každý je k vám totiž úprimný a myslí to s vami dobre. Veď vy to vlastne viete, tak na to nezabúdajte.

Peniaze

Môžete tento týždeň vyhrať menšiu čiastku, alebo vám niekto konečne vráti požičané peniaze.

Práca

Hviezdy vám tento týždeň radia, aby ste počas nasledujúcich siedmich dní nezačínali viacero vecí naraz. Je nepravdepodobné, že by to bolo pre vás prospešné. Skôr vás to len unaví a odvráti vás od najdôležitejšej veci. Istý kolega vám začne za chrbtom robiť zle. Nevšímajte si ho. Zakročte, až keď toho bude veľa.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.