Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 9. týždeň (22.02. - 07.03.) pre znamenie Škorpión

Počas nasledujúcich dní pozor na nové známosti. Môžete stretnúť falošných ľudí, ktorí vám skomplikujú život. Určite si nezačínajte s opačným pohlavím len kvôli spoločne strávenej noci.

Zdravie

Telu chýbajú vitamíny a pociťujete zdravotné komplikácie. Vypočujte volanie vášho organizmu po pozitívnej zmene.

Vzťahy

Mali by ste sa tento týždeň chopiť iniciatívy a venovať partnerovi i rodine väčšiu pozornosť. Inak vám hrozí dočasné narušenie vzťahov. Ak dáte na túto radu, čakajú vás príjemné dni. Doprajte si tiež prechádzku prírodou a cez víkend naplánujte rodinný výlet.

Peniaze

Priaznivá konštelácia počas nasledujúcich dní bude najmä pre finančné transakcie a nákupy. Nielenže výhodne nakúpite elektrospotrebiče, ale aj nové zariadenie do domácnosti.

Práca

Pokúste sa obrátiť všetky ťažkosti na žart a uvidíte, že sa vám tak podarí nielen príjemne naladiť šéfa a kolegov, ale získate späť sebavedomie. Rysuje sa vám   pracovná cesta, ktorá by vám otvorila nové zaujímavé obzory. Neodmietajte ju len kvôli tomu, že si neveríte. Bude vás to potom veľmi mrzieť. Dobrú náladu sa vám navyše bude snažiť pokaziť dotieravý kolega. Najlepšie urobíte, keď ho budete ignorovať.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.