Horoskop na rok 2016 - rok ohnivej opice

Rok ohnivej opice, 2016

Čaká nás vraj fascinujúci čas plný vzrušujúcich zmien. Prečítajte si, aký bude rok 2016 pre nás všetkých.

Rok 2016 podľa čínskeho horoskopu bude v znamení ohnivej opice. Začína 7. februára 2016 a končí 27. januára 2017.  Čo nám prichystá? Bude to rok pozitívny, plný fascinujúcich udalostí. Prináša nádej a osvietenie pre jednotlivca. Ohnivá opica v čínskom horoskope zodpovedá elementu kovu, prvku, ktorý v západnej astrológii neexistuje. Toto znamenie je obrazom stvorenia, zviera, ktoré sa podľa východných kultúr stalo kráľom tohto sveta bez toho, aby podriaďovalo okolitú realitu svojej vôli. Naopak, stalo sa kráľom, ktorý bol uznávanou súčasťou harmonického vesmíru. 
ThinkstockPhotos 499460678

Je pre nás dôležité vedieť, že v roku 2016 budú hviezdy a prvky uprednostňovať  výskumníkov, vedcov, dobrodruhov. Niekoho, kto popiera pasivitu a má tendenciu neustále skúmať všetko, čo nás obklopuje. Samozrejme to neznamená, že sa priemernému človeku v roku 2016 nebude dariť. Práve naopak. Bez ohľadu na znamenie, profesiu a povahu každý z nás môže usilovať o pozitívny pokrok, a to nielen svoj, ale i spoločnosti celkovo. Tento pokrok môže mať rôzne formy. Niekto konečne urobí poriadok vo svojom živote, niekto postaví mrakodrap a niekto dobyje Mont Everest. V roku 2016 sa otvoria nové obzory pre každého z nás. Nie je ťažké uhádnuť, že tento rok prinesie mnoho objavov vo všetkých oblastiach vedy a bude najvýznamnejší z hľadiska vedeckého výskumu.

Znamenia západného zverokruhu, ktoré obsahujú ohnivý prvok objavia v sebe úžasnú energiu, ktorá im otvorí nové príležitosti. Inak povedané, ak mali Baran, Strelec a Lev veľa energie, tento rok budú priam nezastaviteľní. Využite ju však pozitívnym smerom a nie na zničenie samých seba. 

Priaznivý rok čaká aj znamenia nachádzajúce sa v elemente vody (Škorpión, Rak,  Ryby). Najmä čo sa týka duchovnej stránky ich života. V nastávajúcom období budete schopní podstúpiť obrad vnútornej obrody. Uvedomíte si doteraz nepoznané a získate tajné informácie alebo nejaké tajomstvo. Je veľká šanca, že sa splnia vaše celoživotné sny. Inými slovami, pre vodné znamenie zverokruhu bude to čas porozumenia a prijatia určitého skrytého poznania. Či už je to dobré, alebo nie, to v spočíva v rukách každého jednotlivca. Rok 2016 bude dávať každému takmer neobmedzené možnosti, pokiaľ ide o duchovný pokrok, ale zodpovednosť, ako to využiť, už preberá každá sám. 

Znamenia zverokruhu elementu vzduchu (Blíženci, Váhy a Vodnár), vroku 2016 čaká bohatý citový život. Samozrejme, že je to individuálne a na vaše šťastie v láske vplývajú aj vaše vlastnosti a situácia, v ktorej sa nachádzate, ale vo všeobecnosti sa vaše osobné vzťahy posilnia a posunú o úroveň vyššie. To však neznamená, že nebudete prichytení pri nevere. Nehovoríme o zhovievavosti vašich „telesných túžob“, ale harmonickej korelácii rôznych faktov a situácií týkajúcich sa vás a vašich blízkych. Rok 2016 bude romantický, jemný, láskyplný a úprimný. Možnože sa niektorí z vás sklamú, ale treba to brať s nadhľadom : všetko, čo sa bude diať, má svoj význam.

Znamenia, ktoré majú element zeme (Býk, Kozorožec, Panna) v roku 2016 budú podliehať hviezdnych vplyvov v oveľa menšej miere ako ostatné znamenia zverokruhu, hoci pozitívny vplyv nastávajúceho obdobia sa dotkne aj ich. Najmä ich duchovného rastu. Ste viac ako inokedy pripravení podstúpiť radikálnu zmenu. Mali by ste však začať vnímať veci v širších súvislostiach a ísť pod ich povrch. Viete totiž dobre, že aj keď zmysel tohto všetkého vám zostáva skrytý, neznamená to, že neexistuje. 

Horoskopy na rok 2016 pre jednotlivé znamenia už čoskoro.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk