Horúci letný horoskop - BLÍŽENCI

letný horoskop

Letný horoskop pre znamenie Blíženci

Vzťahy a práca

Najmä nezadaných Blížencov čaká sľubné leto. Na obzore je nová známosť, ktorá vám poriadne môže zamotať hlavu. Ak máte doma partnera, môže to mať na svedomí množstvo komplikácii vo vzťahu. Ide o spriaznenú dušu, s ktorom budete mať mnoho spoločného. Najmä na prelome júla a augusta vás prepadne smútok. Nejde o nič vážne. Potrebujete jednoducho vypnúť, tak si konečne ukradnite pár dní voľna a venujte sa iba sebe. Rodina by mala pochopiť, pokiaľ nie ste šťastná vy, nervozitu pocítia aj oni.

Najmä koncom júla budete v súkromí ale aj v zamestnaní sršať nápadmi, ktoré padnú na úrodnú pôdu. Všimnú si to i muži, ktorí doteraz o vás pochybovali a uznajú, že ste jednoducho skvelá. 

Začiatkom augusta sa vaša pozornosť opäť upriami na pracovné záležitosti. Podarí sa vám vyriešiť problém, ktorý ste dlho odkladali, a to čisto náhodou. Buďte však otvorené novým informáciám a vypočujte si aj rady druhých. A to aj vtedy, i keď zdanlivo spolu nesúvisia.

Len pre zadané – váš vzťah toto leto zažije turbolencie. Ak ho chcete udržať, skúste si spomenúť na staré dobré časy. Na vlastnosti a veci, ktoré vás na partnerovi priťahujú a spájajú. Možno máte pocit, že negatívne stránky u neho prevažujú. Avšak dobre viete, že to tak nie je. Doprajte si spoločný romantický víkend alebo aspoň večeru pri sviečkach.

Zdravie

Počas leta pocítite bolesti hlavy. Pozor na slniečko, ktoré môže uškodiť, ak to s ním preženiete. Keď nemáte možnosť byť pri mori, využite chvíle voľna uprostred prírody v kruhu svojich najbližších.

Ostatné horoskop nájdete tu: 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk